ЦСКА счупи от бой немски слабак в контрола

20:24
ЦСКА разгроми немския слабак Ферл с 5:0 в контролна среща. В първия един час от двубоя момчетата на Павел Дочев не успяха да разпечатат вратата на противника, но след това последва истински дъжд от голове.

Първо в 61-а минута Тони Костадинов намери Димитър Илиев с хубаво параболично центриране в наказателното поле, нападателят излъга противниковия страж и вкара за 1:0 в полза на ЦСКА.

Три минути по-късно Спас Делев получи пас от Тони Костадинов по дясното крило, Делев пое топката, дръпна няколко метра навътре и след това вкара прекрасно в далечния ъгъл за 2:0 в полза на червените.

В 78-а минута немският бранител Шулс върна от няколко метра към Канте, вратарят се размина с топката, оставяйки я да влезе в мрежата на Ферл за 3:0.

Три минути преди края на мача Трифонов изведе Делев на чиста позиция и той вкара четвърти гол за армейците.

В следващата атака Делев наниза пето попадение, след като отново бе изведен добре, напредна сам и хладнокръвно преодоля стража на противника.