Поморийските \"акули\" схрускаха новак от Б група

11:28
Черноморец-Поморие се наложи като домакин с 1:0 над абсолютния новак в Източна "Б” група href="http: / /fk-ravda- .winner .bg" target="_blank">Равда 1954 < /a> .
/>
/> Единственият гол в контролата вкара дошлия на проби от Пирин /Блгр / Борис Щърбев в 31-вата минута . Младокът засече от въздуха 50-метров пас от дълбочина на централния защитник Пламен Димов .
/>
/> До почивката и двата отбора пропуснаха по няколко изгодни положения , като при най-чистото за гостите Петър Колев стреля в дясната греда . След почивката в съставите бяха направени множество смени .
/>
/> Организацията в играта логично се наруши , темпото спадна и интересни ситуации пред вратите почти нямаше . Старши треньорът на домакините Петър Хубчев използва в контролата общо 16 футболисти , тъй като не можеше да разчита на цели осем от наличния потенциал заради различни здравословни проблеми .
/>
/> Заслужава да се отбележи отличното включване на юношата на Черноморец-Поморие Илиян Шерденов , който ще играе в представителния тим през новия сезон .
/>
/> В следващата си контрола поморийските "акули” ще гостуват на Сливен в сряда /7 юли / .