Съдиите отново се изгавриха със САЩ (видео)

12:08
Вчерашният мач между САЩ и Алжир ще се запомни най-вече с драматичния късен гол на Лендън Донован, който класира "янките" на осминафинал и индиректно помогна на всички ценители на футбола в неделя да гледат нещо величествено като Англия - Германия.

Но ако за момент приемем, че Донован не бе отбелязал в 90-а минута, то със сигурност тогава можеше да се каже, че "янките" щяха да отпаднат като най-прецаканият от съдийски решения отбор на даден Мондиал.

Както е известно, в двубоя на САЩ срещу Словения реферът Кулибали отмени напълно редовен гол на момчетата на Боб Брадли в последните минути при резултат 2:2. Това, естествено, коства победата на "янките"

Срещу "пустинните лисици" пък страничният съдия явно не харесваше особено много американците защото в 20-а минута отмени абсолютно редовен гол на Клинт Демпси заради засада.

Интересно дали и в предстоящия осминафинал срещу Гана "янките" пак няма да усетят съдийската брадва?

armiqta
24.06.2010 20:53

мамицата им тапа садииска за ни6то не стажат

Winner4o
24.06.2010 16:13

Уважаеми г-н Развратник.С подобни коментари напълно доказвате името си.Поздравления за това г-н развратник.Евала-всяко твърдение се нуждае от доказателство.Вие заслужавате много повече г-н развратник.Браво.Ура

Winner4o
24.06.2010 15:18

Не нападайте Алжир,само защото са малък отбор.Да,наистина момчетата на Брадли трябваше да спечели с/у Словения.Обаче това не означава,че бяха по-добри от Алжир.Те просто имат един супер играч-Донован.Останалото не става.И не,че мраза Америка или тяхната политика,а просто се опитвам да гледам колкото се може по-обективно на нещата.

kolio_vg
24.06.2010 15:01

Аз не виждам,какво лошо има в отбора на САЩ,на мен пък ми харесват как играят,порязват ги и то много,чист гол срещу Словения,чист гол и срещу Алжир,защо да не играт осминафинал,къде пише,че не може,Франция да не би да са по-добри,аз се радвам,че отпадна тоя иначе толкова противен отбор на Франция,а САЩ е на четвъртфинал просто как искате го разбирайте *wink*

golemiq_geshan
24.06.2010 14:45

Как кво пищят бе глупав ... Ами ако не беше станала нея контра да бият кво щеше да стане ... Мразя американците как се бъркат във вътрешнатаполитика на всички държави , но тук тея момчета нямат нищо общо щяха да бъдат буквално заклани от тея глупаци ... Съдийството не е чак толкова лошо , но взеха да се оливат с тея картони , а точно там където имаше за 2 червени на Вия , той даже и жълт не даде , ами кво да говорим повече ..

flipicha
24.06.2010 13:41

Те в Англия за 38 кръга и за 1,2 точки пищят след края на сезона,а тук за 3 мача и при положение ,че всяка точица е важна,та даже и гол,тук ли да не пищят.САЩ напълно заслужено завърши на първо място и правдата възтържествува

mezzo6
24.06.2010 13:34

Нали се класираха 1ви, какво пищат още ?

onzzy
24.06.2010 13:14

99,99% ще им отрежат главите срещу Гана.Като гледам какви ги върши ФИФА мача ще е нещо от рода на Ю.Корея-Испания 2002г.

Dante_Shift
24.06.2010 12:40

Да го духате и двамата бе! Американците бяха резани, за да може Англия да свърши първа и да не се натресе на лошият поток след това! А това, че оние от острова са толкова голями кретени, вече си е друг въпрос *wink* Аман от такива врътки, който просто се мъчат да утрепат интереса на световното *sick* е - в крайна сметка пак стана интересно!!! *joking* Евала, пък на немците, че с достойнство взеха победата, макар да знаеха, че при Хикс отиват в по-лесния поток. *thumb_up*

nofx
24.06.2010 12:37

baraddur,Tyrion що толкова ги мразите бе? играха много добре момчетата тези мачове аз съм за тях дано те стигнат 1/2 финала