Торес с гол при разгромна победа на Испания

12:00
Възстановеният от травма Фернандо Торес влезе като резерва и отбеляза гол за победата на Испания с 6:0 срещу Полша в контролна среща, играна в Мурсия.

Торес се появи за първи път на терена след операцията в коляното, която претърпя през април. Той замени Давид Вия в 66-а минута и вкара петия гол в мача 10 минути по-късно. Другите попадения бяха дело на Вия (12`), Давид Силва (15`), Шаби Алонсо (52`), Франсеск Фабрегас (59`) и Педро Родригес (81`).

Единственото притеснение за селекционера на иберйците Висенте дел Боске идва от полузащитника Андрес Иниеста, който почувства болки в бедрото по време на контрола и поиска смяна още преди почивката.

Първият мач на Испания на Мондиала е срещу Швейцария на 16 юни, следват двубои с Хондурас и Чили.