Сеск: Страхотно е, че се завърнах!

12:59
Халфът на Испания Франсеск Фабрегас се завърна на терена след двумесечно отсъствие в четвъртък при победата над Южна Корея с 1:0 и след мача заяви, че се чувства добре.

Както е известно, полузащитникът се контузи в мача на неговия Арсенал срещу Барселона от четвъртфиналите на Шампионската лига през март, когато помогна на тима си да навакса два гола пасив за крайното 2:2.

Присъствието му на терена обаче си имаше цена и той получи фрактура на подбедрицата на левия си крак, която го извади от игра до края на сезона в Англия. Той обаче успя да се пребори с контузията и призна, че за него е голямо облекчение да се върне на терена.

"През първото полувреме играх по-добре, отколкото през второто", заяви Фабрегас, цитиран от "Sky Sports".

"Това бе като предсезонна подготовка за мен, но сега се чувствам добре", добави той.