Левски размаза \"моряците\" при дубльорите

15:26
Левски удари Черно море с 3:0 в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра днес на "Герена".

"Сините" имаха пълно превъзходство през целия мач, но головете паднаха през второто полувреме. Преди почивката домакините удариха две греди след удари на Иван Цачев и Живко Атанасов, добри положения имаха още Еньо Кръстовчев и Павел Петков, но ги пропуснаха.

След почивката "сините" коригираха мерника си и логичното се случи в 69-та минута, когато Еньо Кръстовчев се разписа с глава след центриране на Даниел Шмедин отляво - 1:0. Пет минути по-късно, Павел Петков центрира отдясно, след което защитникът на Черно море Севдалин Стайков с ефектен удар от воле прати топката в собствената си врата - 2:0. След още пет минути Павел Петков получи топката на добра позиция отдясно в пеналта и с плътен удар оформи крайното 3:0. Малко по-късно съдията Калин Людмилов реши, че треньора на Левски Викторио Павлов е нарушил правилата и го отстрани от скамейката.