Уигън и Хъл Сити не излъчиха победител

17:45
Изпадналият тим на Хъл Сити завърши 2:2 като гост на Уигън в мач от 37-я кръг на Висшата лига в среща, която нямаше особено значение за класирането на двата отбора.

Играчите на Йън Дауи бяха сигурни изпадащи, докато Уигън беше спасен и не играеше за нищо. Двата тима предложиха интересна среща. Хъл търсеше първи дубъл над Уигън в историята, докато домакините имаха едва една победа в последните си пет мача.

Срещата започна равностойно с положения и пред двете врати, преди Уигън пръв да нанесе своя удар. В 29-а минута Виктор Моузес се разписа с изстрел извън наказателното поле, след пас на Мохамед Диаме. 12 минути по-късно обаче Хъл изравни. Уил Аткинсън се разписа с глава след удар на Кевин Килбан

Гостите стигнаха до обрат в 64-а минута когато Марк Кълън реализира за 2:1 с глава след центриране на Боатенг. Срещата продължи в динамично темпо и логично падна нов гол. Той бе в продължението на срещата и изравни резултата. Паул Шарнер подаде към Стив Гохоури, който отблизо не сгреши за 2:2.

Така Уигън е 15ти с 36 точки, а Хъл Сити е 18-и с 29, но без шансове за спасение.