Юнайтед победи минимално Съндърланд, Берба игра 70 минути

19:54
Манчестър Юнайтед победи Съндърланд с 1:0 в мач от предпоследния кръг на Висшата лига.

Българският нападател Димитър Бербатов започна титуляр за тима на сър Алекс Фъргюсън, отчете се с няколко сериозни пропуска и бе заменен в 70-а минута.

"Червените дяволи" тръгнаха в атака от самото начало и домакините като по чудо се разминаха с попадение след два последователни удара на Рууни и Гигс. Едва след 10-а минута "черните котки" започнаха да поглеждат по-сериозно към вратата на Едвин Ван дер Саар, въпреки че повече мислеха за защитата си и удържаха съперника. В 22-а минута Гигс шутира силно от границата на наказателното поле, топката "облиза" гредата, но не пожела да влезе. Съндърланд отговори с чудесен удар на Малбранг, отразен с вещина от Ван дер Саар.

В 28-а минута надмощието на Юнайтед даде резултат и Луиш Нани след хубава атака с плътен шут по земя откри резултата. Домакините, които бяха принудени да извършат две смени преди почивката, не се предадоха, но до края на полувремето не създадоха почти нищо опасно. Бербатов в продължението на първите 45 минути пък пропусна да удвои.

В началото на втората част българският нападател имаше чудесни възможности за второ попадение, но два пъти на успя да вкара на няколко метра от вратата. В 70-а минута Бербатов бе заменен от Карик, който в 78-а можеше да удвои, но защитник на "черните котки" изби от гол линията. До края Юнайтед успя да задържи крехката си преднина, въпреки напористата игра на домакините.

Ето и съставите на двата отбора:

Съндърланд: Гордън, Бардсли, Търнър, Менса, Малбранк, Ричардсън, Хендерсън, Мейлер, Кана, Кембъл, Бент

Манчестър Юнайтед:
Ван Дер Саар, Евра, Видич, О’Шей, Еванс, Скоулс, Флетчър, Гигс, Нани, Бербатов, Рууни

Ole20Legend
03.05.2010 10:07

Рууни ?Какви пропуски направи Рууни.Та той подаде за 3 чисти положения на Бербатов пред вратата.Сколс и Гигс въртяха играта в центъра и се представиха доста добре не знам за какви пропуски говориш след като те имаха 1-2 удара срещу вратата.А Нани вкара гол и направи 2-3 пропуска.Искаш да вкара 5 гола ли ?Даже пропуските на всички тея не бяха толкова сериозно колкото на Бербатов.Май не си гледал мача,че говориш.

dorostol17
03.05.2010 10:01

ем не ги броят, ама явно се някой тряя да го отнесе нали се сещаш.. *thumb_up*

nemalabao
03.05.2010 04:08

Не знам защо толкова много критикувате Бербатов....бил пропускал...ами ще пропуска.Някой брои ли пропуските на Руни,Сколс и Гигс,да не говорим за Нани.

ante71
02.05.2010 23:55

Сърбите имат 1 лаф-Глуп е като курец, а ние на такива като тая убитак Бербатов(а) им казваме,На крив х... вратата му е малка. *thumb_down*

donatelo
02.05.2010 22:49

Явно несамо Йовов можел да изпуска чисти положения.При цялото ми уважение към Бербатов,такива пропуски са недопустими за играч от неговата класа.

Metalqgata_25
02.05.2010 22:36

Ей тоя Бербатов много е играл 70 минути.Не трябва да играе толкова да не земе да се преумори. *lol*

manunited666
02.05.2010 22:06

Ето и поредния неподготвен.Винаги с по 1-0 ... абе момче Юнайтед има 85 гола в лигата тоя сезон за какво 1-0 ми говориш?

IvanStefanov_92
02.05.2010 21:01

игра 70 мин. направи 80 пропуска и излезе *joking* не че нещо ама е малко кофти да пропускаш толкова иначе да си остане в ман още един сезон да не спечелят нищо

ManUtdTillidie
02.05.2010 20:44

Еми не може толкова да се пропуска. Да махат Бербатов и да вземат Дзеко или нещо такова че тия дето ги имаме не стават за титуляри и още да махне Оуен .

intermaina
02.05.2010 20:40

Къв ви е проблема бе хора , като е играл слабо Бербатов , какво от това , айляк е кво само за него говорите, нали биха ман ю , ся закво пак за него говорите

danman
02.05.2010 20:24

Еее,след днешните изпълнения,Бербатов със сигурност си заминава.Лелей,ебати и левака.Три чисти положения.Едното беше на половин метър от вратата и той изби.Какво излиза на практика,че Нани е хиляда пъти по-добър от него.Срам,срам за Бербо.Много се надявам Wigan,да направят това,което Ливърпул трябвше да направят,но те полегнаха на Челси за да направят мръсно на Юнайтед.

dorostol17
02.05.2010 20:23

ei Ginekolog я се научи да пишеш правилно *joking* *party*

02.05.2010 20:22

Незнам ама реално резултата трябваше да е поне 3-4 на 0 обаче с тия дървени играчи няма как да стане.

marian4y
02.05.2010 20:08

Лолипоп ако спечелите титлата , няма да е спечелите защото сте добри а защото другите отбори ( Арсенал , Ман Ю , Ливърпуул ) тази година са слаби !

Lollipopp
02.05.2010 20:05

ае лека вечер и ще видим какво ще се случи в последния кръг *smile*

Lollipopp
02.05.2010 20:03

ManUtdTillidie - еми хабим се след като много от вас са седнали да говорят че Юнайтед прави шоу на мачовете си , най-резултатен е и така нататъка *sick* Ole20Legend - много ясно че Бербатов има заслугата , а и аз чакам Методиев да се появи да обяснява надълго и нашироко за "наща ЗвездЪ" *lol*

02.05.2010 20:02

Бирмингам , Уест Хям , Ман Ю (на два пъти) , Помпи , Болтън. Това са отборите които "мистериозно" не победиха Челси а заслужаваха.

Ole20Legend
02.05.2010 19:59

Lollipop няма значение 1 гол или 120410 гола.Пък и заслуга за това,че имаме само 1 гол има Бербатов...Къде е Методиев да ми говори за класата на Бербатов *lol*

Виж сега вие всеки мач се хабите и вкарвате по 3-4 гола и не се знае дали в следващият кръг няма да сте уморени , това вече сме го виждали , вика му се да си натегач и е ненужно. 3-те точки са 3 точки а другото е само за дечицата. *thumb_up*

Ginekologa

atletico_manutd шматка виж тва ман бе как ги подпират виич беше за 2ри жълт ай седи си на газа *thumb_down*

Lollipopp
02.05.2010 19:58

atletico_manutd - а защо си мислиш че Джерард го е направил нарочно *erm* в началото на сезона на мача между Тотнъм и Уест Хям , К.Коул получи топката и върна назад и както и в мача от днес нападателя се оказа там и я вкара *wink*

Lollipopp
02.05.2010 19:54

честита победа , но с пак с едничкото голче *wink*

Lollipopp
02.05.2010 19:52

ManUtdTillidie - не го мразя бе , просто ми е антипатичен , особено като започне с мъдрите мисли "Аз съм толкова високо , а вие толкова ниско" и сякви такива и самочувствието му е един огромен балон... а за съдийските "грешки" може много да се говори *wink*

Ginekologa
02.05.2010 19:48

имаше 4 спорни положения за къртони 0-1 така ще свърши ай кефете *wink*

02.05.2010 19:45

Хахаха точно фен на Челси да не ми говори за съдий , това е все едно Левски да се подиграва на Реал Мадрид че има твърде малко ШЛ титли , просто не те ли е срам малко бе.

02.05.2010 19:43

Въпроса е защо таиш такава умраза към сънародник в беда , ти си нямаш никаква представа какво му е на него , тези вестнити и комплексари (като теб самият) са му разкратили психиката и в момента той се чуди дали са прави и с всеки мач започва повече да се съмнява и ако не е сигурен в себеси няма как да е на ниво. Ти вместо да му се смееш си представи как щеше да ти е на теб целия свят да ти е обърнал гръб а най-много да те мрази СОБСТВЕНАТА ти държава и някакви завистиливи комплексари... Заради такива мишки ще си останем малка държава и винаги ще ни изкарват първобитни крадци , нехранимайковци и невъзпитаници. Мартин Петров да си ме видял да го оплювам а ? Той играе в градският съперник но аз винаги ще го почитам ако ще и в Челси да отиде...

Lollipopp
02.05.2010 19:40

marian4y- той съдията все така преценява когато е срещу Юнайтед нали *sick*

marian4y
02.05.2010 19:39

Абе олипоп щом съдята не е свирил .. знаяи така е преценил не си ти човека където да казва къде е имало нарушение и къде не .. мнооого си смешен .. . . . *thumb_up*

atletico_manutd

Карик както я будна тая топка все едно вратата празна *angry*

Lollipopp
02.05.2010 19:38

и тука сигурно няма фал за това че Рууни изби топката от ръцете на вратаря *erm*

Lollipopp
02.05.2010 19:36

и сигурно е било незаслужено че са го освиркали нали *wonder*

Lollipopp
02.05.2010 19:35

atletico_manutd - той и Малуда в мача срещу Сток изпусна на празна врата , но при 2 или 3:0 , докато Бербатов прави пропуски при 1:0 и при лек натиск на Съндърланд *sick*

02.05.2010 19:33

по-фрапантни положения* *lol* инъче близалчо не мога да разбера какъв ти е кеф като освиркват твой сънародник *thumb_down*

marian4y
02.05.2010 19:32

*beer* Извадиха го *wink* Сега с Карик още 1-2 гола и свърши мача

е големи играчи като Анри , Роналдо и т.н. са пропускали от много по-фрапантни пропуски *thumb_up* жал ми е че толкова глупаво си пропуска възможностите а всички го критикуват а всъщност е голям играч *sad*

02.05.2010 19:28

atletico_manutd - Бербатов и желание *erm* Да,Да *lol* колко късмет ти трябва като получиш топката на 50см от гол линията и да не я вкараш *sick*

02.05.2010 19:26

близалка той "наш Митьо" има желание но късмет няма *thumb_up*

02.05.2010 19:24

ох тоя Бербо как може такива положения *angry* айде 2:0 и мача свършва *beer*

Lollipopp
02.05.2010 19:23

Македа е с близо 10 години по млад , но с 10 пъти повече желание от наш Митьо *lol*

marian4y
02.05.2010 19:20

По добре да влезе Македа .. поне няма да пропуска такива полужения :Х

Ginekologa
02.05.2010 19:19

тия неиграят вобще Съндърланд пълни путки пускат на ман но берба е смешен *joking*

02.05.2010 19:13

добре ве хора, гола е Нани, снимката на БЕрбатов, няма ли за вас гоогле ?
да сте толкова тъпи - малко вероятно, ама много ви мързи,

Lollipopp
02.05.2010 19:11

адски е забавно да гледаш някви тъпаци как се опитват да се бъзикат с теб *lol* а за играта на наща кокошка няма ли да кажете нещо *joking* чисто положение и топката 5 метра от вратата *lol*

MiroKostadinov
02.05.2010 19:07

Оставете Лолитко да си пише бе хора всеки има право на мнение мухахах *lol*

Madoto_1
02.05.2010 19:06

desangele прав си.Съжалявам за казаното тогава*smile* Lollipop не си прав *lol* *lol*

desangele
02.05.2010 19:04

Крис от Лион имаше жълт картон и за пляскането му дадоха ВТОРИ жълт НЕ директен червен бе идиоти

Ginekologa

поне пишете челси бе манафи като са по богати от ман ква ни е яд нз *wonder*

02.05.2010 19:03

за близалката какво да кажа то е ясно че е малоумен ... ама не му обръщайте внимание и да го видим кво ще прави смелси фена *thumb_up*

Madoto_1
02.05.2010 19:01

Крис от Лион* не ''ЛионА'' сори за грешката *smile*

Madoto_1
02.05.2010 19:00

Lollipop най-пресният пример за това е Крис от Лиона когато подигравателно ръкопляскаше на съдията и бе изгонен.Но тук все пак играе Юнайтед *lol* .И отново браво за начина по който ядосваш всеки хахахаха луд си *lol*

devil_9
02.05.2010 18:58

Lollipopp ей педал такъв нема ли да млъкнеш освен 8-цата другите за ни6то не стават от Съндърланд. *angry*

02.05.2010 18:56

отново водим със късмет *thumb_up* този път си мисля че ако не беше наклона на тревата точно в този участък на терена гола нямаше да стане

Lollipopp
02.05.2010 18:54

marian4y - ей путко недоклатена *joking* изкарай си червясалите очила от червивия задник и гледай малко реално на нещата бе Евънс заслужава да има един жълт картон , а Видич да бъде изгонен виждали сме как се дават червени картони за това "ръкопляскане" но сега като играят Юнайтед , неможе да се даде червен картон *sick* а Съндърланд играят добре и малшанса им пречи да вкарат и те гол *smile*

marian4y
02.05.2010 18:39

Абе педерасТ близалка ли си ква ли си ? .. Неразбра ли да не се обаждаш там където не ти е работа бе *angry* айде гледай си там жмелси и 4 тата ви купа *lol* и си мълчи ....

Lollipopp
02.05.2010 18:34

тоя коментатора е толкова пристрастен че няма до къде *sick* а тоя Евънс мама му дееба и неадекватното каратистче *angry* *thumb_down*

typana234
02.05.2010 17:47

Айде ЧЕРВЕНИ ДЯВОЛИ вярвам, че още можем да станем шампиони *wink* надявам се ние да си спечелим и 2та мача до края, а Уиган да спре челси

02.05.2010 17:43

Браво на Фърги и аз съм по същия принцип , докато има надежда колкото и да е малка тя бори се а дали ще победим не е толкова фатално , трябва да ги аплодираме за нежеланието да се откажат и волята . *thumb_up* Glory Glory Man United *beer*

02.05.2010 17:35

айде Ман *thumb_up* победа победа независимо че вече е малко невъзможно но ще играем до край АЙДЕ САМО ЮНАЙТЕД