Кьолн не сбърка срещу Хановер

10:57
Отборът на Кьолн победи Хановер 96 с 2:1 в първия мач от 12-я кръг на германската Бундеслигата. Резултата бе открит в 15-а минута на срещата от Ян Шлаудраф, който с диагонален удар от 20 метра вкара своя четвърти гол за сезона.

Педро Геромел от тима на гостите изравни в 42-а минута, а победния гол падна в 71-а минута, когато Вилфред Сану стреля от 16 метра, топката рикошира в Майк Ханке и стана неспасяема за стража на Хановер Фромловитц.

Българският национал Чавдар Янков изигра 17 минути при загубата на своя тим Хановер, като влезе в игра в 77-а минута на мястото на Хано Балич, но за времето, в което игра не се отличи с нищо особено. За гостите до 92-а минута игра бившият футболист на Литекс Миливое Новакович.

Преди изиграването на другите мачове от кръга в Германия Кьолн е на 6-то място с 19 точки, докато Хановер остана на 13-та позиция с актив от 12 точки.