ЦСКА преодоля групите след успех над Фейенорд в Холандия

22:22
Отборът на ЦСКА Москва постигна втора поредна победа в група "H" от турнира за Купата на УЕФА надигравайки с 3:1 домакините от Фейенорд и на практика се класира за следващия етап от борбата. Възпитаниците на Берт Марвайк от своя страна утежниха до крайност положението си, след като не успяха да спечелят дори една точка след първите две срещи.

Три от попаденията паднаха още през първата част, като първо руският представител взе аванс в 14-та минута чрез Березутски, а холандците стигнаха до изравняване чрез Ван Бронкхорст в 29-та минута. Домакините продължиха да играят далеч по-настъпателно, но вместо да отбележат втори гол получиха такъв. Течеше 40-та минута, когато пред бразилския нападател Вагнер Лов се откри шанс за изстрел и той не сгреши.

Втората част премина при поделено надмощие до самия си край, но все пак отново Лов намери пролука към вратата пазена от Тимер, за да оформи крайното 1:3.