\"Черните котки\" засилиха Бърнли към Чемпиъншип

19:09
Съндърланд победи Бърнли с 2:1 като домакин в двубой от 35-я кръг на Висшата лига на Англия.

В 25-а минута Хътън центрира отдясно за Фрейзър Кембъл, който успя да засече топката в мрежата на Йенсен - 1:0 за Съндърланд.

Четири минути преди края на първата част Дарън Бент наниза поредния си гол за "черните котки". Фрейзър Кембъл даде асистенцията за своя партньор в атаката, а Бент с удар от воле матира Йенсен.

В 82-а минута гостите върнаха един гол чрез Томпсън, но това не им помогна да избегнат поражението. След тази среща Бърнли изглежда все по обречен да изпадне в Чемпиъншип.

Ето и останалите резултати от днешните мачове във Висшата лига с начален час 17.00:

Фулъм - Уулвърхямптън 0:0

Бирмингам - Хъл Сити 0:0