Вердер с пълен обрат над шампионите като гост

18:26
Отборът на Вердер Бремен постигна пълен обрат над шампиона Волфсбург с 4:2 като гост в мач от 31-я кръг на германската Бундеслига.

Първият попадение в срещата отбеляза голмайсторът на домакините Един Дзеко, който се разписа в 18-а минута. Двайсет минути по-късно Вердер изравни, след като Торстен Фрингс бе точен след изпълнение на дузпа. Домакините се оттеглиха с гол аванс на почивката между двете времена, тъй като нападателят на Волфсбург Графите отбеляза в 40-а минута.

Второто полувреме бе изцяло за гостите. Четири минути след неговото начало Клаудио Писаро изравни резултата. Торстен Фрингс с втория си гол в мача направи 3:2 за "бременските музиканти" в 61-а минута, а Уго Алмейда оформи крайното 4:2 за Вердер в 75-а минута.