Автогол в добавеното време донесе точка на Стенли и компания

00:19
Автогол на Фил Ягиелка в добавеното време на "Вила Парк" донесе точката на Астън Вила срещу гостуващия тим на Евертън. Двата тима изиграха изключително интересен мач в Бирмингам, който завърши при резултат 2:2.

Гостите излязоха напред в резултата в 23-а минута след гол на Тим Кейхил. Гейбриъл Агбонлахор изравни в 72-а минута, а само две по-късно "карамелите" отново излязоха напред след нов гол с глава на Тим Кейхил. Домакините се добраха до точката в добавеното време на срещата след автогол на Фил Ягиелка.

Българският национал Стилиян Петров игра през цялата среща и получи жълт картон.

В друг мач от тази вечер Уигън и Портсмут завършиха при резултат 0:0.