Сити се разправи с Бирмингам, Адеба и Онуоха вкараха по два

19:55
Манчестър Сити победи Бирмингам у дома с 5:1 в мач от поредния кръг на английската Висша лига.

"Гражданите" имаха превъзходство през първата част, а най-интересните моменти дойдоха в края на полувремето.

В 38-а минута реферът свири спорна дузпа за фаул срещу Емануел Адебайор и Карлос Тевес от бялата точка вкара за 1:0. Две по-късно защитникът Недум Онуоха засече с глава хубаво центриране и удвои аванса на своите. В 42-а Камерън Джером върна едно попадение, но минута след това Адебайор бе точен за 3:1 в полза на Сити.

През втората част отборът на Роберто Манчини затвърди успеха си. Монуоха в 74-а минута с второто си попадение в срещата покачи на 4:1. До края остана време и за Адебайор да се разпише.