Сток Сити пропусна да победи \"вълците\" като гост

16:45
Отборите на Уулвърхямптън и Сток Сити завършиха 0:0 пред 29 000 зрители на "Молиню" в мач от 34-я кръг на английската Висша лига.

Уулвс нямаше победа над Сток Сити в последните четири мача между двата тима, докато гостите пък бяха тима, освен Астън Вила, който имаше най-малко загуби през календарната 2010 година.

Още в 5-а минута, Рори Делап нацели горната греда след изстрел от границите на наказателното поле. В 17-а минута Сток пропусна нов шанс, след като Дийн Уайтхед стреля с глава покрай лявата греда. Подаването към Уайтхед бе дело на Матю Етрингтън. В 25-а минута Абдулайе Файе имаше шанс да вкара след центриране на Робърт Хут, но ударът му с глава мина съвсем близо до гредата.

През второто полувреме отново Стоук имаше по-чистите положения. В 53-а минута Мамаду Сидибе стреля отблизо, но топката мина над вратата. Глен Уилън също пробва късмета си отдалеч в 87-а минута, но кълбото мина над горната греда. В 93-а минута резервата Милижяш имаше шанс да донесе победата на домакините, но изстрелът му от пряк свободен удар бе спасен от Сьоренсен и в крайна сметка двата тима поделиха точките.