Без Торес Ливърпул не успя да вкара на Фулъм

18:53
Ливърпул и Фулъм завършиха 0:0 на "Анфийлд" в мач от 34-и кръг в английската Висша лига.

"Мърсисайдци" бяха по-добрият отбор преди почивката и до 10-а минута Маркус Бабел и Давид Н\'Гог пропуснаха две удобни възможности за откриване на резултата. Италианският халф Алберто Акуилани пробва няколко удара, но нямаше късмета да отбележи. В 41-а Крис Беърд от гостите излезе на добра позиция, но защитата на "червените" се справи, а почивката дойде при резултат 0:0.

Без звездата си Фернандо Торес (оставен извън групата), тимът на Рафаел Бенитес изпитваше трудности в атака и въпреки старанието на Стивън Джерард, Макси Родригес и Акуилани, не успя да стигне до попадение.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Ливърпул: Рейна, Джонсън, Агер, Киргиакос, Карагър, Масчерано, Акуилани, Макси, Джерард, Бабел, Н\'Гог

Фулъм: Шварцер, Кончески, Хангеланд, Беард, Хюз, Мърфи, Дъф, Етуху, Грийнинг, Невланд, Замора

Notlike
12.04.2010 10:56

Ливърпул тотално разочарова този сезон. Надявам се това да не се повтори и да се върнат в четворката, но ако Сити пробие яко, това не е на добре..

chalakov
12.04.2010 09:56

Ами, то и ти "Макрус", а не бе уникални сте всички!!! *lol* *smile*

manutd777
11.04.2010 23:05

Хахаха от къде го измислихте пък тоя МАРКУС Бабел *lol* Хаха умрях от смях. Бива да сбъркаш някое име ама вместо Райън да пишеш Макрус...

ManUtdTillidie
11.04.2010 22:31

MerryJane , също и Челси , ти си едно смешниче което е фен на 100 отбора даже и unitedcityfenka не е по зле от теб. Истински фен не може да има повече от максимум 2 отбора в сърцето си.

Barca_fen112
11.04.2010 22:13

След това равенство Пулци тотално разбиха амбицийте за топ4 и сега единствения им шанс да спасят поне малко сезона е да вземат ЛЕ.А догодина ми се струва ,че ще гледаме Ман Сити в групова фаза на ШЛ *wink*

ub7
11.04.2010 21:42

еее аре стига де! Навсякъде!

Lollipopp
11.04.2010 21:01

и накрая Ливърпул , нито Шампионска лига , нито Лига Европа ще видят *lol* а и колкото и да отричат че няма да се разделят с тоя и оня , това не е толкова сигурно *wink*

Adrian000
11.04.2010 19:10

Е днес най- после мога да съм щастлив нещото ,което най- много исках от англииското първенство беше да се разбие голямата четворка ,е след този мач мисля ,че това е факт на Ливърпул им остават 4 мача ,а единият е срещу Челси, изостават с 3 точки с 2 мача в повече от състава на Манчестър Сити ,които пък водят с 3-1 у дома срещу Бирмингам и най- вероятно ще има аванс от 6 точки и мач с Тотнъм ,който е отложен, максимално Ливърпул може да спечели 12 ,но аз силя ,че реално максимума са 10 дори и да са 12 това означава ,ако приемем мача на Сити срещу Уест Хям за сигорен ,че им трябва само 1 победа от мачовете със Юнайтед, Арсенал, Вила и Тотнъм за да изхвърли Ливърпул от ШЛ

MerryJane
11.04.2010 19:00

Ole20Legend аз съм фен основно на Байерн и Барселона бе смотан Ливърпул просто са ми симпатични както и Аякс не ми е тъпо що да ми е тупо двата ми отбора ще са шампиони в страните и ще играят финал за шампионска лига на теб да ти е тъпо *lol*

MeToDueB
11.04.2010 18:59

ама Торес що не е играл .. контузия не виждам да има във фентъзи .. странно .. няма Торес няма гол ..

Montella
11.04.2010 18:56

Исрено пожелавам цялото семейство на ПУТКАТА бенитез да умре, и той да умре от запек на чения дроб.. ебахти очилатото лайно.. умри от рак копелееее

MeToDueB
11.04.2010 17:35

тия Ливърпул са мазохости, ако Торес е така просто .. не е в групата

MerryJane
11.04.2010 17:20

Педала рафа се е премерил с 5-то място как няма да пусне Торрес леле тва леке Рафа вън от Ливърпул