\"Преди почивката се играеше до гол за Левски\"

22:06
Изпълнителният директор на Локомотив Пловдив бе бесен след загубата на пловдивчани с 0:2 от Левски на Герена. Бившият съдия номер едно на България обвини рефера Кольо Данев, че е свирил края на първото полувреме чак, след като "сините" успяха да вкарат гол.

"Има методична комисия на съдийската комисия. Искам да попитам 2 минути, 2 минути и 30 секунди ли са или се играе до гол. Гледаме в Шампионски лиги, че на секундата се свири", коментира ядосаният Узунов.

bgArshavin
11.04.2010 10:35

В Германия например се свири на секундата и няма такива своеволия, Локо трябваше да ви бие, та да ви дойде ума.

svetlio_vn
11.04.2010 02:41

Атанас Узунов като бивш съдия би трябвало отлично да знае , че данетото от съдията продължение е МИНИМАЛНОТО време , с което той удължава срещата . Ако в продължението има допълнително забавяне не играта , той може да го удължи и с още толкова минути !

iksvel
10.04.2010 22:58

Оф, аз пък дузпа *joking* Лош навик, корнер исках да напиша.

iksvel
10.04.2010 22:57

Продължението, което се дава след края на редовните 45 минути, се нарича МИНИМАЛНО. Бяха изминали само 3 секунди от неговия край, като съдията отсъди дузпа в наша полза. А излизането на вратаря на Локо си беше наистина тъпо. Е, ама ако ги устройва все другите да са им виновни - здраве да е. Ще си запазят добрата позиция в класирането.

ManUtdTillidie
10.04.2010 22:26

kobrata_kz , еми да и аз тва казвам. Аз му препоръчвам ЦСКА *lol* *lol* !

donatelo
10.04.2010 22:23

Г-н Узунов явно сее побъркал.Кога е било дасе свири точно на секундата?Явно е била някаква случайност!Или да каже той кога е спазвал тези наредби *beer*

kobrata_kz
10.04.2010 22:21

И ся кво искаше да каже тоя че ако левски бяха вкараи половин час след 45-тата минут чак тогава щяха да свирят почивката. Ае тоя да върву да се прегледа малко *lol*

10.04.2010 22:14

*lol* *lol* Вземи отиди в психодиспансера (ЦСКА) защото и ти искаш специални грижи. Какви хора има само на таз планета.