След ЦСКА, Монтана разплака и \"акулите\"

14:55
Монтана надви Черноморец Бургас с 2:0 като домакин в среща от 23-я кръг на А група.

Въпреки че гостите по-често атакуваха преди почивката, играчите на Монтана изглеждаха много опасни на контраатака и при една такава ситуация те откриха резултата.

Три минути преди почивката Мирослав Иванов овладя топката в пеналта на "акулите". "Шуменският Деко" центрира наляво към Мичев, който от воле разстреля Паскал Борел - 1:0.

След почивката бургазлии пробваха да върнат гола, но вместо това в 86-а минута Монтана отново отбеляза.

След грешка в лявата зона на защитата на "акулите", топката стигна до Луис Едуардо, който бе оставен непокрит на точката на дузпата. С удар по земя нападателят прати топката в долния ляв ъгъл на Борел - 2:0.

С този си успех Монтана събра 26 точки и е на 11-о място във временното класиране на А група. Черноморец е осми с 35 точки.