Валядолид обърна Севиля след два гола пасив

20:24
Отборът на Валядолид победи Севиля с 3:2, след като изоставаше в резултата с два чисти гола до 24-та минута. За гостите точни в началните минути бяха Ренато и Навас. Радостта им обаче не трая дълго, тъй като в 34-та минута Луиш Фабиано си спечели директен червен картон и от тук насетне дойдоха миговете на домакините.

В герой за тях се превърна влезлият като резерва Конобио, който отбеляза второто и третото попадение съответно в 50-та и 63-та минута. Началото на обрата пък даде неговият съотборник Сесма две минути преди края на първата част.

Съставите на двата отбора:
Валядолид: Асенхо, Педро Лопес, Гарсиа Калво, Нано, Маркос, Медунджанин, Алваро Рубио , Педро Леон, Ескудеро, Сесма, Гойтом;

Севиля: Палоп, Конко, Скилачи, Ескюде, Ф. Наваро, Мареска, Душер, Х. Навас, Ренато, Ромарич, Л. Фабиано;