Болтън се отлепи от дъното след победа над Манчестър Сити

20:07
Отборът на Болтън постигна едва третата си победа от началото на първенството надделявайки над състава на Манчестър Сити с 2:0. По този начин възпитаниците на мениджъра Гари Мегсън излязоха от зоната на изпадащите отбори с актив от единадесет точки.

През първото полувреме резултатът остана този, при който започна и срещата, но втората част определено бе по-жива и след няколко пропуска и пред двете врати Гарднър в 78-та минута даде преднина за своите засичайки отлично подаване успоредно на голлинията.

Малко преди попадението добре познатият ни рефер Марк Райли не отсъди 100-процентова дузпа за домакините. Всичко в тази среща бе решено две минути преди края на редовните деветдесет, когато Ричард  Дън си отбеляза автогол.