Приказката за Фулъм продължава след нова победа над Волфсбург

00:02
Фулъм победи Волфсбург с 1:0 като гост в мач-реванш между двата отбора в турнира Лига Европа и с общ резултат 3:1 се класира напред.

Още в първата минута "котиджърс" имаха поводи за радост. Золтан Гера асистира на Боби Замора, който изведе лондончани напред. Тимът на Рой Ходжсън, който по традиция на чужд терен най-вече се брани, този път създаде множество положения, но не успя да отбележи втори гол. Графите от "вълците" пък на два пъти пропусна да изравни.

През втората част Волфсбург се опита да стигне до две попадения и продължения, но гостите се защитаваха хладнокръвно и заслужено продължават напред, не без помоща и на вратаря си Марк Шварцер. "Вълците" пък трябва да бъдат доволни, че Замора и Мърфи не успяха да отбележат от чисти позиции.