Божинов пак се разписа, Милан и Рома не сбъркаха (видео)

17:58
Българският нападател Валери Божинов отбеляза поредния си гол за Парма при домакинското равенство 1:1 с Фиорентина.

Силвестри в 22-а минута изведе "виолетовите" напред, но бившият футболист на Манчестър Сити бе точен за 1:1 в 68-а.

Милан победи Каляри като гост с 3:2 в друг интересен мач от днес.

Още в 7-а минута Марко Бориело даде преднина за "росонерите". Десет по-късно обаче Рагацу изравни. В 19-а "червено-черните" отново поведоха с гол на Клаас Ян Хунтелаар. Коравите домакини обаче намериха сили да отвърнат на удара и Матри в 32-а направи 2:2. Милан все пак се оттегли на почивка с преднина. В 38-а Астори си вкара автогол. През втората част двете врати останаха сухи.

Рома стигна до ценен успех с 1:0 като гост над Бари. Мирко Вучинич в 19-а минута отбеляза единственото попадение.