Миньор глътна вода край морето и е аут за Купата

17:59
Черноморец Поморие изненадващо победи елитния Миньор Перник с 2:0 като домакин в четвъртфинален мач от турнира за Купата на България.

В 56-а минута Пехливанов бе изведен сам срещу вратаря на "чуковете" Чворович. Футболистът на Черноморец излъга стража и прати топката в мрежата - 1:0.

Възпитаниците на Тони Велков се опитаха да отвърнат на удара, но вместо това в 88-а минута при една контраатака Божинов изведе Петков сам срещу вратаря и топката за втори път попадна в мрежата на перничани.

След последния съдийски сигнал феновете на "Миньоро" нахлуха в сектора на домакините и започна саморазправа с привържениците на домакините.