\"Продължаваме да се борим за четвъртото място\"

21:03
След победата над Аталанта с 2:1, капитанът на Ювентус Алесандро Дел Пиеро заяви, че неговият тим ще продължи борбата за място в Шампионската лига през следващия сезон.

Дел Пиеро вкара от пряк свободен удар на Аталанта за 1:0. Ювентус обаче ще трябва да положи много усилия в оставащите седем мача, ако иска да се бори за четвъртото място в Серия А.

"Искахме да спечелим на всяка цена и успяхме, макар да беше доста трудно. Доволен съм от гола, който вкарах, тъй като той помогна да спечелим трите точки. Не мога да кажа, че това значи край на проблемите ни, но определени ни направи по-ентусиазирани. Мисълта за четвъртото място бе в ума на всеки от нас преди мача и успехът ни позволява да продължим да се борим", каза легендата на "бианконерите".