Топ 5 на мачовете през уикенда (видео)

11:11
През уикенда феновете на футбола станаха свидетели на някои уникални зрелища в големите първенства от Стария континент. В Примера дивисион Реал Мадрид отново осъществи забележителен обрат и се върна на върха във временното класиране. Серия А пък ни предложи едно супердерби за Скудетото. Рома повали звездната селекция на Интер и "вълците" вече смело гледат към четвъртата титла в историята си. Челси размаза Астън Вила с емблематичния за България резултат 7:1, а Манчестър Юнайтед не остана по-назад и с два гола на Димитър Бербатов "червените дяволи" удариха Болтън с 4:0 като гости. В Бундеслигата също не липсваха дербита и изненади. Смелите "шваби" от Щутгарт изненадаха Байерн Мюнхен като гости и позволиха на Шалке 04 да се изкачи на върха в класирането.

5. Болтън - Манчестър Юнайтед 0:4

4. Байерн Мюнхен - Щутгарт 1:2

3. Рома - Интер 2:1

2. Челси - Астън Вила 7:1

1. Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 3:2