Лацио не се даде на Милан на \"Джузепе Меаца\" (видео)

23:42
Отборите на Милан и Лацио не успяха да се победят в мач от 31-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Джузепе Меаца" завърши при резултат 1:1.

Съставът на Леонардо получи право да изпълни дузпа в 20-а минута, когато в наказателното поле на гостите бе извършено нарушение срещу Фламини. Зад топката застана нападателят Марко Бориело, който не сгреши и даде аванс на "росонерите". В 34-а минута обаче лациалите успяха да стигнат до изравнително попадение. Тогава след грешка в защитата на Милан швейцарският защитник Щефан Лихтщайнер се възползва и прати топката зад стража на домакините в тази среща Дида, като оформи крайното 1:1.

След този мач  отборът на Милан запазва 3-о си място в класирането на Серия "А" с актив от 60 точки, на 3 зад лидера Интер и на 2 зад втория Рома. Лацио пък вече имам 33 точки и е на 16-о място.