Миньор победи \"моряците\" и вече гледа към Европа

14:52
Отборът на Миньор Перник победи тима на Черно море в мач от 21-я кръг на българската "А" футболна група. Двубоят се игра на стадион "Осогово" в Кюстендил и приключи при краен резултат 1:0 за символичните домакини.

Голът падна след нарушение срещу Пламен Крумов от страна на Тодор Колев в наказателното поле на гостите и бе отсъдена дузпа в 34-а минута на срещата. Зад топката застана Павле Делибашич и с техничен удар в долния ляв ъгъл на Карамфил Илчев резултатът стана 1:0 за Миньор Перник.

След този мач отборът на Миньор се изравни по точки с тима на Левски, като двата тима имат по 36 и делят 4-5 място в класирането на "А" група.

Стартови състави:

Миньор Перник: Иванов, Божиков, Олегов, Златков, Стоев, Харизанов, Цветков, Иванович, Делибашич, Илиев, Крумов

Черно море: Илчев, Лазаров, Трифонов, Георгиев, Николов, Заков, Колев, Аврамов, Кулибали, Стоянов, Юруков

drummer
29.03.2010 00:52

Абе говеда, вие бяхте на десето място,пътувайки за "Б" група...и бълнувахте за някаква шампионска титла...?! И благодарение на "специалните грижи", на Българския футболен съюз, се дотътрихте до ...четвъртото място. На това хората му казват "подуянски гьонсуратлък"! Какъв е проблема за ЦСКА да станат шампиони? *lol*

Futbulfen
28.03.2010 23:15

Прасета ама вие верно ли мислите да ставате шампиони..та вие не може да биете най-жалкия Левски в цялата ни история..шампиони тръгнали да стават. Ей колко жалко е да си чорбар..поне сте ентусиасти *joking*

Notlike
28.03.2010 22:48

ЦСКА шампион, Черно Море с купата и аз щe съм много доволен. Ама много добре не е на добре, така че поне едното да дойде. Иначе мисля, че Миньор нищо няма да направи в Европа, дори и да влезе..

Very_Drunk
28.03.2010 18:19

Само гледайте да не подминете Европа! *lol*

drummer
28.03.2010 17:53

Абе, защо им е на "Миньор" да изместват ЦСКА...?! Достатъчно е да изместят лефски от четвъртото място! Така "червените" могат спокойно да си вземат купата, и няма да се налага да я,....дават на "Берое" или "Славия"...?! *lol*

profesorat_
28.03.2010 16:05

можехме да сме на 3-то место ако не бехме изпуснали мача с пирин и монтана ама и така става дано се качиме на 3-то място *smile*

bulgariaforever
28.03.2010 16:03

Да до 3-то място *smile* Те сега се изравниха с Левски по точки и са на 4 точки от третото място Според мен надали ще успеят да изместят ЦСКА от 3-тото място