Ибра отбеляза и Барса пак е лидер (видео)

22:54
Барселона победи Майорка с 1:0 като гост в среща от 29-я кръг на Примера дивисион.

Каталунците започнаха срещата с Лионел Меси на резервната скамейка и това повлия на играта на "блаугранас", които не успяха да пробият отбраната на Майорка преди почивката.

В 51-а минута Меси влезе на мястото на Иниеста и сякаш вдъхнови своите съотборници и ги поведе към успеха.

В 63-а минута след корнер, изпълнен от Шави, Пуйол стреля с глава, вратарят спаси, но при добавката Ибрахимович вкара много важен гол за своя тим.

С тази си победа Барса вече има 74 точки, с три повече пред втория Реал Мадрид, който играе утре.

Майорка - Барселона 0:1

0:1 Ибрахимович 63-а мин

Майорка: Дуду, Нунес, Рамис, Матиони, Айозе, Валеро, Кастро, Марти, Суарес, Виктор, Адуриз