Роналдо и Игуаин изравниха Реал с Барса на върха в Примера (видео)

22:54
Реал Мадрид победи Хетафе като гост с 4:2 в мач от поредния кръг на испанската Примера.

"Белия балет" започна по-добре срещата и още в 3-а минута Рафаел Ван Дер Ваарт можеше да отбележи, но с глава стреля в аут. Голът обаче не закъсня. Кристиано Роналдо в 13-а минута откри резултата. В 20-а пък Игуаин след пас на Ван Дер Ваарт удвои преднината на "кралския клуб". Три по-късно Реал стигна и до трето попадение, отново дело на аржентинския нападател. Интригата съвсем изчезна в 37-а минута, когато Роналдо с втория си гол в срещата покачи на 4:0. Веднага след това Даниел Парехо намали на 1:4.

През втората част Хетафе върна още едно попадение, дело на Леон в 80-а минута.