Левски разби Локо при дубъла, Еньо вкара пет

19:39
Левски разгроми Локомотив София с внушителното 10:0 в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра днес на изкуствения терен на "Герена".

Пет гола отбеляза Еньо Крътовчев, три пъти се разписа Даниел Шмедин, а по едно попадение добавиха Андреас Васев и Васил Панайотов. За смазващото превъзходство на Левски говори факта, че освен десетте гола "сините" изпусна поне още толкова чисти голови положения. Още в 13-а минута Шмедин центрира от корнер и Адреас Васев с глава откри резултата - 1:0. В 30-а минута Даниел Шмедин с красив прехвърлящ удар от 25 метра направи 2:0, а три минути по-късно Майкъл Тевия отправи страховит удар, който бе спасен от вратаря, но Кръстовчев бе наблизо и прати топката в мрежата за 3:0. В 39-а минута халфът Васил Панайотов нахлу отдясно и технично прехвърли вратаря за 4:0, а минута по-късно Кръстовчев излезе сам срещу вратаря, излъга го и отбеляза втория си гол в мача - 5:0. В 50-а минута Кръстовчев вкара третия си гол, след като засече подаване отдясно на Васил Панайотов. В 60-та минута резултата стана 7:0, а автор на гола отново бе Кръстовчев, който се възползва от лошо изчистена топка и отблизо се разписа за четвърти път. Три минути по-късно дейния Шмедин нахлу отляво и с нисък удар вкара за 8:0. В 75-а минута Еньо Кръстовчев вкара петия си гол в мача след като излезе сам срещу вратаря и не сгреши - 9:0. Крайното 10:0 оформи Даниел Шмедин в 85-та минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кръстовчев.