Байерн на финал за Купата след гол на Робен в 112-а минута

00:40
Бързоногото холандско крило на Байерн Мюнхен Ариен Робен направи поредния си впечатляващ мач. "Лалето" прати отбора си на финал за Купата на Германия след като отбеляза победно попадение в 112-а минута в 1/2-финалната среща на тима си срещу Шалке 04.

В редовното време резултатът бе равен – 0:0, което наложи изиграването на допълнителното време. В 112-а минута след уникален дрибъл Ариен Робен навърза трима бранители, навлезе в наказателното поле и с прецизен удар в левия ъгъл долен ъгъл прати баварците на финал в надпреварата.

В другата среща от този етап на турнира, играна вчера, отборът на Вердер Бремен се наложи над Аугсбург с 2:0.