Божо тресна Милан в последната минута (видео)

23:45
Валери Божинов донесе победата на Парма с 1:0 над Милан в мач от поредния кръг на италианската Серия "А".

Българският нападател остана на пейката и влезе на терена в 74-а минута, а в 90-а отбеляза единственото попадение в срещата. В самия край на мача Биабиани стреля по посока на Абианти. Стражът на "росонерите" изби удара, но топката попадна на крака на българина, който без проблеми я прати в мрежата и изхвърли Милан от борбата за Скудетото.

В друг интересен мач от днес Рома победи Болоня с 2:0 като гост.

Първото полувреме беше интересно, с множество възможности и пред двете врати. Въпреки това гол не падна и почивката дойде при резултат 0:0. След подновяването на играта обаче "вълците" откриха резултата. В 48-а минута Йон Арне Рийзе след асистенция на Даниеле Де Роси отбеляза за 1:0. В 82-а Жулио Баптища затвърди успеха на Рома.

Удинезе – Киево 0:0

Видео от победния гол на Валери Божинов ТУК!!!

machocka
25.03.2010 15:45

Ох бате , освен тебе да те пратиме там а? Ти нито си надувка , хабиш се по терена много....Що всички хейтъри не млъкнат и не кажат едно БРАВО на всички Българи по чужбина бе...Тъпи овце.

niki_hameleona1

Браво на Божинов, един от най-добрите нападатели в България според мен *wink* А мача Аталанта - Каляри завърши 3:1 *stop*

georgiew_71
25.03.2010 14:56

Валери Божинов според мен е единственият за момента футболист,който не пести силите си и играе мъжки,както и в националният ни отбор за разлика от някои надувки ,които мястото им не е там,особено един.

macao
25.03.2010 13:08

Поздравления за пласирането, реакцията и вкарания гол. Браво!!!! *thumb_up*

beckham_07
25.03.2010 11:21

Браво на Валери.Дано да вкарва още много голове за Парма и националния!!!!!!! *devil*

Fabregas_boy
25.03.2010 09:32

Божо спокойно може да смени Бербатов(освен ако Барби не се разиграе за националите) *thumb_up*

donatelo
25.03.2010 07:55

Дали Юве вече не съжаляват,че изтърваха Божинов? *thumb_up* Браво Валери,продължавай все така.УСПЕХ

Cristian0
25.03.2010 07:34

За какво европейско говорите бе хора?Англия ли ще бием? Или Уелс??? Че даже и Черна Гора имат поне Вучинич и Йоветич,а ние един Бербатов който странно защо не е мн надъхан да играе за националния...Божинката е добър ама рядко получава шанс...иначе БРАВО за гола срещу Милан и за целия сезон който прави като цяло и дано някой даде линк да видим гола *wink*

mvr
25.03.2010 07:21

Играч от средна класа, обречен да витае от отбор на отбор без да постигне нещо значително във футбола. Колко отбора станаха вече за неговите години: Лече, Ювентус, Фиорентина, Ман Сити, Парма, .......... . Накрая ще намери себе си в Палермо като Миколи. Алкайда, на теб ще ти постафу психологически профил друг път, сега нямам време. FORZA MILAN!

Castello
25.03.2010 04:49

Евала Валери ! Евала Божинов! И с Лече, и с Ман.С., и с Парма не спира да бележи на Милан. Да е жив и ЗДРАВ за да може да си върне мястото в националния ни отбор защото имаме нужда от головия му нюх ако ще играем на европейско *thumb_up*

krasenco
25.03.2010 01:49

Аз само не мога да разбера нещо!Сумати голове им направи,а те пак го пускат 70 мин.

fcb_spain
25.03.2010 01:02

браво божка!дано помогне6 и на българия да се класираме на голям форум....

Scunthorpe
25.03.2010 00:18

Браво на Балери,само как им го набута на онея смешни педалчета дърти..хахахахах да го духа Милан!!!! Титла,ще има след 37-38 години ако има футбол вобще хахаха

Leader78

tottiroma след няколко години мойто момче *joking*

Alcaida
25.03.2010 00:03

Един голям български член за всички миланисти Божо ви го вкара до сливици *smile* Безсрамници, вие сте една "ГУМА ВТОРА УПОТРЕБА" *thumb_down*

plamo_85

Оеее на точен *thumb_up* Браво Божинка, браво *beer* *party*

ShefkaTa
24.03.2010 23:53

Браво, Божинка *smile*))) *beer* Най-големият, златната резерва ) Дано контузиите спрат най-накрая и има повече шансове за изява, мда и не е лошо в национала да го пускат.

Lollipopp
24.03.2010 23:49

е това е играч , не като оная кукла Бербатов *lol* Едно ГОЛЯМО Браво на Валери *thumb_up*

kaligyla

валерката си е като багер4е и ако по4нат да го пускат в национала няма да е лошо *smile*

Resorter
24.03.2010 23:46

Браво е, видяло се че той ще е основният ни коз в атаката за квалификациите *thumb_up*