Уреден мач в Серия \"А\" през уикенда?

17:24
Италианската футболна федерация започна разследване на срещата от 29-я кръг на Серия "А" между отборите на Киево и Катания, която завърши при резултат 1:1.

Според "Ла Република" за равенство в този мач са били заложени около 2.2 милиона евро в различни европейски бъкмейкърски къщи. Съобщава се и за сумата от 241 308 евро залози на точен резултат 1:1.

Голяма част от британските букмейкъри спряха приемането на заложи за двубоя още в четвъртък, поради големите суми, които са приети за равенство.

В срещата между Киево и Катания резултата откри Серджио Пелисиер в 63-а минута, а крайното 1:1 направи Макси Лопес от дузпа в 74-а минута.