Рангелов бележи при успех на Борусия срещу \"аспирините\"

21:31
Димитър Рангелов отбеляза третия гол за своя Борусия Дортмунд при успеха с 3:0 на "жълто-черните" като домакини на Байер Леверкузен.

Лукас Бариос откри за Борусия в 50-а минута, а единайсет минути по-късно отново Бариос за втори път матира отбраната на Леверкузен - 2:0 за домакините.

Три минути преди края на двубоя дойде и моментът на Димитър Рангелов, който доуби Байер с трето попадение.

След този си успех Борусия се консолидира на четвъртото място в Бундеслигата, докато Леверкузен остана на третата позиция във временното класиране и не успя да се възползва от поражението на Байерн Мюнхен по-рано днес.