Атанас Узунов ще ръководи финал на детски турнир

19:12
Административният директор на Локомотив Пловдив Атанас Узунов ще ръководи финалния мач в детския футболен турнир, организиран по случай една година от създаването на фенклуба на Ливърпул в България.

Надпреварата е в събота и в неделя на игрището на хотел "Империал" с участието на 8 клуба от Пловдив и региона (родени през 1999 година). "Черно-белите" също ще се пуснат в турнира, в който участниците ще бъдат разпределени в две групи от по 4 отбора.

Мачовете ще са от две полувремена по 15 минути, като победителите във всеки поток излизат във финален сблъсък, който е в неделя от 10:50 часа. Първата среща по програма е в събота от 9:15 часа. Организаторите от фенклуба на Ливърпул са предвидили награди за най-добър вратар, защитник, халф и нападател на турнира.