Гол в 119-а минута прати \"вълците\" на 1/4-финалите

00:56
Отборът на Волфсбург се класира за 1/4-финалната фаза в Лига Европа благодарение на гола на Кристиан Гентнер в 119-а минута, който донесе победата с 2:1 срещу Рубин Казан.

В първия сблъсък между двата тима преди седмица не бе излъчен победител и отборите завършиха при резултат 1:1. В реванша на немска земя гостите от Казан успяха да излязат напред в резултата в 21-а минута след попадение на Касаев. Домакините върнаха попадението в 58-а минута, когато точен след удар с глава бе Обафеми Мартинс.

Така двата тима доведоха срещата до продължения, в която немците ликуваша след поападението на Гентнер в 119-а минута.