\"Меси е като Майкъл Джордан!\"

11:58
"Меси е за футбола, това което беше Майкъл Джордан за баскетбола", коментира наставникът на Барса Пеп Гуардиола след вчерашното класиране на неговия тим на четвъртфиналите в Шампионската лига.

Както е известно, Лионел Меси вчера отбеляза два пъти при победата на Барселона с 4:0 над Щутгарт на "Камп Ноу"

Аржентинецът отбеляза първото си попадение само 12 минути след началото на мача, а Педро Родригес направи бързо 2:0 в полза на каталунските гиганти. По-късно Меси добави още един гол към актива си в Шампионската лига, а Боян Къркич оформи крайния резултат от 4:0.

"Той беше толкова решителен", коментира наставника на Барса Пеп Гуардиола. "Всеки велик играч има своето влияние върху отбора, както беше Майкъл Джордан с Ред Булс. Той е най-добрият. Не бихме го заменили за никой и нищо", допълни още Гуардиола.