Черноморец загуби и от Берое

17:00
Отборът на Берое постигна победа над Черноморец Бургас в мач от 18-я кръг на българската "А" футболна група. Старозагорският тим спечели с 2:0 срещата, която се игра на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен.

След неуспешен опит за изкуствена засада от страна на защитниците на "акулите" в 23-а минута, Георги Андонов се възползва и останал сам срещу Паскал Борел преодоля стража за 1:0 за Берое. До края на полувремето съставът на Красимир Балъков опита да упражни натиск, но го чисто положение пред вратата на гостите не се стигна.

Тринайсет минути преди края на мача отборът на Черноморец остана с човек по-малко, след като от игра за получаването на втори жълт и съответно червен картон от игра бе изгонен Емил Копаранов. Берое нанесе съкрушителния си удар в 89-а минута, когато Искрен Писаров получи добро подаване в наказателното на "акулите" и след като обработи добре топката оформи крайното 2:0 за "зелените".