Най-накрая Тотнъм записа победа в Англия

19:03
Отборът на Тотнъм победи с 2:0 като домакин състава на Болтън в среща от деветия кръг английското футболно първенство. Победата бе първа за "шпорите" от началото на сезона и първа под ръководството на новия мениджър на тима Хари Реднап.

Попаденията в срещата, която бе доминирана от домакините, станаха дело на новото попълнение Роман Павлюченко в 18-а минута и на Дарън Бент в 76-а минута на двубоя. След тази мач Тотнъм продължава да бъде на последно място в класирането на Висшата лига със спечелени едва 5 точки.

В другите срещи играни по същото време Манчестър Сити победи Сток Сити с 3:0, а Уигън загуби от Астън Вила 0:4. Малко по-късно Арсенал взе гостуването си на Уест Хям с 2:0, а Портсмут и Фулъм завършиха при резултат 1:1.