Игуаин не остана по-назад от Лео Меси, Реал се разправи с Валядолид

23:54
Реал Мадрид не срещна проблеми при гостуването си на Валядолид и постигна убедителна победа с 4:1 в мач от поредния кръг на испанската Примера.

Кристиано Роналдо в 28-а минута откри в полза на "белия балет", а Игуаин в последните секунди на първата част удвои преднината на "кралския клуб". След почивката аржентинският нападател вкара втория си гол в срещата и покачи на 3:0 в 52-а минута. Пет по-късно Раул Албиол си отбеляза автогол, но това не се оказа фатално. В 65-а минута Игуаин оформи своя хеттрик и крайното 4:1.

Победата позволи на Реал да се изравни на върха с Барселона. Двата тима имат по 65 точки.