Зеедорф доближи Милан на точка от Интер

23:44
Милан постигна трудна победа с 1:0 у дома над Киево в мач от поредния кръг на Серия "А" и съкрати аванса на лидера Интер само на една точка.

Тимът на Леонардо създаде повече възможности за гол, но не успя да ги реализира. Въпреки превъзходството си, домакините можеха да се окажат губещи, след като шут на футболист от Киево срещна гредата през първото полувреме. След почивката и Роналдиньо уцели страничния стълб, а опитите на Милан да стигне до гол не даваха резултат. Последната минута на срещата обаче се оказа щастлива за "росонерите" и Кларънс Зеедорф донесе ценния успех за "червено-черните".

LB2xl
15.03.2010 08:21

Дето се вика ако това е цената да спрем Интер сме я платили

darkspeed
15.03.2010 01:29

Вие хубаво се радвате, ама това се очертава като последния мач на Бекъм.. За тези, които не знаят, англичанинът скъса ахилес, няма да играе поне 8-9 месеца и пропуска световното със сигурност. Нашия Божинов не игра една година след такава травма, а все пак Бекъм не е на 20 години, а на 34-35. Най-вероятно той вече никога няма да играе футбол.. Жалко за човекът. Никога не ми е бил от любимите футболисти , но все пак го уважавах *sad* ..

LB2xl
15.03.2010 00:43

Айде миланисти честито на 1 точка *smile* Страхотна новина МИЛАН ШАМПИОН ! *thumb_up*

mitko2026
15.03.2010 00:37

Eто това е новина другаре и другариье... ето това е... и както мердите така "законно" си бутваха няколко голчета, съдии ги бутаха, неразчетени комбинации и тн... ето така и тази вечер МИЛАН ЦАРУВА...
Може и да не станем шампион, мердите да се съвземат съдиите да се почнат, всичко е възможно, но Лео определено прави успешен ако не сезон то поне полусезон!!!!! *beer*

Dagoberty
15.03.2010 00:29

*beer* наздраве на всички фенове,май тая вечер няма да се спи.Само на точка сме...

shizofrenik
14.03.2010 23:50

Аз такъв натиск през второто полувреме отдавна не бях виждал от който и да е отбор просто Милан ги изнасилиха и само късмета помогна на Киево да си тръгнат с един гол.Роналдиньо направо ги развинти и греда напраска а гола на Зеедорф е просто феноменален.Милан игра добре в предвид многото контузени.Другия кръг срещу Наполи очаквам още по-големо шоу *thumb_up*