Левски изяде звучен \"оранжев\" шамар в Ловеч

21:15
Литекс победи Левски с 3:0 в дербито между двата отбора от поредния кръг на родната "А" група.

На стадиона в Ловеч "оранжевите" бяха по-добрият отбор и още през първото полувреме си свършиха работата с попадения на Дока и Ивелин Попов. През втората част Христо Янев оформи крайното 3:0.

Темпото на игра в първите минути бе добро, но головите положения липсваха. Двубоят бе сравнително коректен и сякаш липсваше традиционния за подобен род срещи заряд. В 19-а минута след грешка на Елин Топузаков Сандриньо имаше първата чудесна възможност да открие, но от няколко метра би встрани. Пет по-късно пък Ивелин Попов се пребори с Петраш и шутира. Топката обаче срещна гредата и не пожела да влезе във вратата. В 30-а минута пък Попов проби добре, но не подаде в подходящия момент, падна в наказателното поле, но да се отсъди дузпа в такава ситуация бе смешно.

Литекс бе по-добрият отбор след равностойните начални минути и в 31-а стигна до гол. Дока със страхотен далечен шут направи Георги Петков безпомощен. Плахите опити на Левски да отвърне на удара дълго време не даваха никакъв резултат. В 44-а минута обаче наглед редовен гол на "сините" бе отменен. Последва контра на "оранжевите" и Попов с хубав удар покачи на 2:0.

Левски натисна в началото на втората част, но не успяваше да стигне до нищо опасно пред вратата на домакините. Тимът на Ангел Червенков се бе групирал добре в собствената си половина и дебнеше на контра. На терена за "сините" след почивката се появиха Сашо Александров, Николай Димитров и Мирослав Антонов, но и тези смени не помогнаха. В 72-а минута Хичо стреля от фаул, но техничният му удар мина малко встрани. Две по-късно Петраш бе изгонен с втори жълт картон за задържане на Дока. В 87-а минута след хубава контра Христо Янев с чудесен шут оформи крайното 3:0. В края и Сърмов бе изгонен.

Ето и стартовите състави на двата отбора:

Литекс: Галато, Занев, Барт, Николов, Кишишев, Сандриньо, Дока, Г. Миланов, Йеленкович, Попов, Нифлор

Левски: Г. Петков, Минев, Милиев, Топузаков, Петраш, Сърмов, Телкийски, Жоазиньо, Бардон Кръстовчев, Йовов

Vylkov
15.03.2010 22:00

ultrablue1914 ,подкрепям те!Тби(то си личи и от ника)и точно такива като тебе са истинските фенове,а не като червените прасета,които 1 мач подкрепят,а следващия псуват и изливат всичката помия на света в-у своите *thumb_up* *thumb_up* САМО ЛЕВСКИ!и долу червената воня *angry*

Belar
15.03.2010 13:21

Само Литекс але але алеееее *beer*

ultrablue1914
15.03.2010 10:36

Това е може би най-слабият сезон на Левски! Но въпреки всичко трябва да подкрепяме отбора.Лесно е да си фен когато отбора е силен,но истинската любов към тима си личи точно в такива моменти! САМО ЛЕВСКИ! *thumb_up*

srbija
15.03.2010 10:07

НА ИСКУСТВЕНО САЗДАДЕНОТО ТИмчЕ ЩЕ Им КАЖА ДА СЕ СЕТЯТ ЗА КИФлИТЕ ОСмОрКИ КОИТО ЯДОХА ПрИ 8-0 ОТ ОСЬм-лОВЕч ЗАСАДА НЯмАШЕ ЙОВОВ Е КУрВА-И САмО-лЕВСКИ I NAPRED-ZVEZDA

15.03.2010 07:54

Ей, смешен сайт, когато Левски победи Миньор изписахте 2000 реда че съдията ги е закопал. Сега защо това не фигурира никъде. При резултат 1:0 отменен смешно гол на Левски. И то не като дуспата да е 50% , гола бе 100% редовен. Смешните Вие, потребителите, които преди да седнат си слагат червените очила и тези които спорят със тях. За мен мача беше на половина спечелен от сините , но след гола на Попето сините просто паднаха духом. Вземете си махайте и вие очилата паляци преди да сядате да пишете статий *thumb_up* *angry*

LFCk0mAr_8_9_14
15.03.2010 06:54

Кво говорите тъпи червени свине, като не сте гледали мача, поне първите 45 минути... Аз прсто се отказах. И е вярно, че мача беше купен...

npace_Ha_ckapa
15.03.2010 02:36

ще горим в синия ад ха след мача да не казвате ама тои съдията е виновен всичко е купено *lol*

Resorter
15.03.2010 02:04

Уреден мач и първенство като цяло. Литекс е шампион, а Левскарите ще играят в евротурнирите за сметка на Локо Сф. Абсолютна подигравка и с малко останалите фенове на "футбола" ни *thumb_down*

KIBRIT
14.03.2010 23:45

Не ми е ясно,как човек разбиращ от играта,може да види в софиянци,шампионски отбор !?

vallitex
14.03.2010 23:44

относно отменения гол на говедата:
бях на мача - страничният съдия дигна засада пет минути преди да вкарате гола. така че скъпи добичета гледайте обективно. опитахте се пак да контузите дока но този път има господ!! и занапред внимавайте защото почва да ви се връща , а имате много прегрешения! Оранжеви сънища , говеда!!! *lol*

rusnacheto
14.03.2010 23:31

хаха глупости на търкалета ... дузпата е спорна, но съдбата го връща за мизерията с Миньоро ! А засадата е 10000 %, ако и при 3-0 друг ви е виновен .. проблема е сериозен !

chelsea____
14.03.2010 23:21

аиде аиеде тапите говеда паднаха и зеха за мафия да ми говорат кви сте такива като биете няма мафията като падате му4ите като разгонени крави мафия та мафия *lol* като сте слаби как няма да паднете говеда прости *thumb_up*

hardc0re__
14.03.2010 22:55

Така е Момчета докато има мафия няма да има футбол *sick* Тоя баткОФФФ ебва маиката на отбора отвсякъде направо ми се плаче вече писна ми да гледам тея жалки футболистчета като ЙовоФ курвата и тоя селски некадърник енйо дето само се излагат *thumb_down* Една селекция дори не направиха като хората.. Няма как да се бориме за нещо този сезон дори до евротурнирите няма да стигнем .. Много жалко, но това е истината А на прасетата дето квичът цяла вечер в тая тема ще им кажа само едно: _)_ ще горите в синия ад на 27 март *cigarette*

renjaraa
14.03.2010 22:49

говеда да ви е честита загубата 3:0 *party* *lol*

telkisky
14.03.2010 22:43

спомнете си какво направиха цска и литекс през 1999 година и тогава марморете *lol*

telkisky
14.03.2010 22:40

сами срещу вси4ки от 1997 година е така! само левски!

Notlike
14.03.2010 22:39

Драги зрители и радиослушатели, Литекс изнасили Левски като талибан американска журналистка. Коментарите са излишни. Порното вече е качено в интернет и беше излъчено по ПРО.БГ *lol*

fosil

за BoBi_Levskara-защо пишеш простотии,левскарите,както и цесекарите сте един дол дренки,ако си спомняш форума беше пълен с левскари когато Литекс биха ЦСКА с 2-0,так че пий една студена вода и си лягай

ichtvan
14.03.2010 22:28

САМО ЛИТЕКС , САМО ЛИТЕКС , САМО ЛИТЕКС
гадно ви е нали свиквайте

BoBi_Levskara
14.03.2010 22:26

Ти може да не си от цска, но форума е пълен с тях и се радват повече от феновете на Литекс.Не ги интересува че Литекс ще са пред тях с повече точки и че и тях ги биха.За чорбата няма значение дали ще са шампиони щом Левски пада другото не е важно.

Ross_m1
14.03.2010 22:18

радват се защото пак ще са втори *lol*

darkhill
14.03.2010 22:17

боби не помня кой беше тоя дет се метна за тая дуспа като риба на сухо само знам, че трябваше да се викне Стивън Спилбърг да дойде да го види та да го земе в следващия филм *lol* *lol*

14.03.2010 22:15

А и незнам защо фенчата на червените се радват толкова като паднах само с гол по малко от Литекс а играха цял мач с 11 човека доста странно.

darkhill
14.03.2010 22:13

чел си чел си, ама к'во си разбрал *lol* син смешник (chelse2*cool*

darkhill Казвал съм го и преди ще го кажа и пак, бях на мача с Миниор точно зад вратата и дузпа имаше 100% КРИСТАЛНО ЯСНО се виждаше, че дузма има.За блъскане в гръб се дава дузпа колко и да си мислите, че не е така.

Tonko_bonbonko
14.03.2010 22:09

Батков трябва да се махне ! От много време се видя че сезонът е загубен можеше да закупим млади и перспективни играчи и да ги пускаме да се обиграват поне щяхме да имаме някакви надежди за бъдещето ,а какво направихме купихме играчи които до другия сезон ще приключат с футбола и пак трябва нов отбор . *angry* Батков ВЪН или по лесния или по трудния начин ! По - добре не влизаи в война с феновете !!!! Батков ВЪН !!!

darkhill
14.03.2010 22:06

ей боби кажи ми само имаше ли дуспа за вас срещу минъор а?! или и ти си футболен неграмотник *lol* просто нямам думи за тия "разбирачи" от футбол ... как може да има толкова осакатани хора.... :Х *sick*

chelsea28
14.03.2010 22:05

"мълчите" Поправям се, защото сега някой чорбар пак ще ме засенчи *lol*

chelsea28
14.03.2010 22:04

Когато Литекс биха чорбарите с 2:0 всички фенове на Цецка мълчаха! И сега е редно пак да си мъчите! Само сините от София и само сините от Лондон але, але, але *beer* !

darkhill
14.03.2010 21:44

Lollipopp стига бе момче смешен си то на Манчестър винаги съдийте ги подкрепят , а Челси са ощетени и тука същото ! Просто млъкни бе ти си футболно неграмотен не го ли разбра това ?! Кой още трябва да ти го каже а?!

Ross_m1
14.03.2010 21:43

чорбарите много бързо забравиха как ядохоха подобен пердах в Ловеч*smile* а сега се мислят вече за шампиони *lol*

torres_229
14.03.2010 21:32

Тъпи комплексарни чорби. Вас ви чака същото *lol* Остават още 11 кръга те решили и кой ще е шампион, и кой ще е на 2,3 , а кой ще изпадне ? Заблуденяци. *party*

Lollipopp
14.03.2010 21:31

щом и такъв мач се превръща в "Цирк ала бг съдийство" незнам направо за къде сме тръгнали да говорим че има футбол в бг *lol* единствения отбор който е достоен да представя България е този на Черноморец *thumb_up* друго всичко тъне в помия , корупция и съдийско подпиране *thumb_down*

gochu13
14.03.2010 21:24

само можем да кажем браво на съдията, беше вибаги близко до ситуациите и свири перфектно цял мач *thumb_up*

drummer
14.03.2010 21:17

3:0 за Литекс! Христо Янев. Сбогом говеда, сбогом Гонзо, сбогом европейски турнири! Ще ни липсвате много. Спете спокоен сън! Сега вече, наистина всичко се изяснява около шампионската титла! "ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ" !!! *lol*

Madoto_1
14.03.2010 21:16

И най-добрия съдия на света да дойде да свири мач между Литекс и Левски вие пак ще кажете , че Левски е ощетен!!! Дори при резултат 3:0 *party* . Просто приемете , че сте по-слаби в тоя мач и това е!!!

Madoto_1
14.03.2010 21:15

Футбола ни ще е слаб докуто има такива като вас дето реват за смешни ситуации!!! Имаше 1000000% засада на Йовов при отменения гол , мача е проведен по перфектен начин от съдията , но Левски винаги е ощетен... поне така казват всички техни фенове и футболисти и всички свързани с тях...СМЕШНИ СТЕ!!!Съдийте започват да свирят все по-добре,а вие ревете все повече *party* *lol*

darkhill
14.03.2010 21:14

кфо мрънкате само ми кажете имаше ли дуспа в мача с минъор а ?! да чуя смешници и ся и дуспа да имаше (каквато няма 100%) и засада да нямаше (каквато имаше 100%) пак падате 3-2 смешковци *lol*

14.03.2010 21:00

маи тази година е ясен шампиона, два ма4а подарени от садиите с левски, един продаден от цска, и един с помощ в бургас, 4естито на литекс *thumb_up*

Schumacher1
14.03.2010 20:48

kurzalevski9999 написа: прав си за това сега реват а срещу минйор се радват на дузпа в 90 мин

kurzalevski9999
14.03.2010 20:45

Олеееееее ама какви са тези куци говеда *lol* Лелееее марш в обора и без мучене *party*

Schumacher1
14.03.2010 20:42

абе смешници като ви биеме на 27 ще видиме кой кой ще говори тогава добичета

14.03.2010 20:41

Ахааааааа сега ревете като бели мечки за отменениа ви гол а се радвахте на несправедливо дадената ви дузпа с Миниор.Ьак да ви е *party* Купата през крив макарон и се прибираите в обора без да мучите. *lol* Наи малко 3-ка ще ви сложат.

mkr
14.03.2010 20:30

вие какво очаквате с коментари по рано през седмицата на батков че щял да им свири съселянин на ''БУКЛУКЧИИТЕ''.Хайде второто полувреме още 2-3 гола. *lol* *lol*

14.03.2010 20:25

Има засада на Йовов. 2:0 за Литекс, хубави и редовни голове на Дока и Ивелин Попов, с любезното съдействие на....рожденика Георги Петков! Честит рожден ден! *lol*

Georgiev1993
14.03.2010 20:24

ми левскар сам ама има засада на Йовов това е изтината без него топката нямаше да стигне до Кръстовчев,следователно и до Телкийски.Което е така си е така нема какво да говориме.Слаби сме да го еба *angry*

breezer_fan

Тая година на търга за титлата май Гриша Ганчев е наддавал повече от ПаткоФФ и Боклукчиите *lol* Толкова ми е смешно като гледам БГ "футбол", че не е истина....Е затва никога наш отбор няма да стигне повече дори до 1/16 финал на Лига Европа,никгоа наш отбор повече няма да влезне в групите на ШЛ, до няколко години ще ни минат и първенствата на Азербайджан иЛихтенщайн. *sick* И национала няма да стъпи на голям форум до 2088, но с тая корупция дотук, САМО НАДОЛУ и в калта до уши *erm*

torres_229
14.03.2010 20:23

Терена бил много добър... хахахаха то ,топката на всеки 10 см. скака като луда..

Fi4o_CskA
14.03.2010 20:22

ей говеда рогати, земете направете един Х поне за нас ве мамави говежда слаба *lol*

denw

ДО ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ
1-ВО ЙОВОВ ПИПА ТОПКАТА МЕЧКАТА ГРИЗЛИ НЕ БЕШЕ ВЪВ ЗАСАДА
2-РО ВЧЕРА НА ЦСКА КАКВИ КАРТОНИ ДАВА И ЗАКАКВО И КАКВИ ДУЗПИ ИМАШЕ И ЗА ЦСКА И ЗА СПОРТИСТ
3-ТО ИМАШЕ ДУЗПА ЗА ЛИТЕКС НЕ Я ДАДЕ НЕ РЕВЕТЕ
4-Т0 СТИГА САМО СЕ РИТАХТЕ ГОВЕДА ЗАКАКВО ГИ КОНТУЗИХТЕ ТЕЯ ЙЕЛЕНКОВИЧ И ДОКА ?
5-Т0 АРЕ ПАТУВАЙТЕ *beer*

cikata1

От ЦСКА съм но съдииството в този ма4 е безобразно каква беше тая засада 4иста дузпа за Левски но кво да се прави в тва селце лове4 е така

torres_229
14.03.2010 20:21

Тоа червено бузестия Червенков дали ще цика след мача пак.. или ще хвали съдията. Отворко такъв! ЛОКО шампион ще ви е*а мамата *joking* *angry*

RMFC_1902
14.03.2010 20:20

оф пак ли съдята ви е виновен ве *lol* .. заслужено Литекс води *thumb_up*

biserms

Нали ЛЕВСКИ беш съдийски отбор бе прасета тъпи :@ .Са що не кажете нещо, НАПЪЛНО ЧИСТ 100000000000% гол ни отменят и селяните в следващата атака правят 2:0.Трябваше да е 1:1 и второто щяхме да ги смачкаме оранжевите селяци *angry*

Lollipopp
14.03.2010 20:19

чиста дузпа не свири след като Кръстовчев излъга защитниците *erm* след това чист гол заради измислена засада *sick* дава картони както му падне , ама за удар без топка срещу Кръствочев нищо не дава очаквам още какво ще ни представи съдията в второто полувреме *thumb_up* за сега Цирк ала бг съдийство е пълен *lol*

viktor_r

Питат се защо българското първенство е най-слабото в света! Причината се казва СЪДИИ!!! Никаква засада! Йовов не влияе на играта! Чист гол и подмината дузпа! Честита корумпирана титла на Латекса!

ZeRo_CooL_Pz
14.03.2010 20:17

И сега вече Левски неможе да стане шампион !!! Т'ва беше... много ме е яд *angry* *thumb_down* *angry*

bacardy_breezer
14.03.2010 20:16

Пародия ПЪЛНа...Кажи ми ква беше тая засада *sick* Никва засада, отменен гол и в ответната атака 2:0.Просто спирам да гледам тая пародия,наречена БГ ФУТБОЛ *thumb_down*