Лукарели съсипа Рома, Божинов донесе победата на Парма

17:58
Ливорно и Рома завършиха 3:3 в луд мач между двата отбора от поредния кръг на италианската Серия "А".

Кристиано Лукарели в 9-а минута откри резултата в полза на домакините, но две по-късно Симоне Перота изравни. Лука Тони в 19-а направи обрата пълен. В 26-а обаче Лукарели с втория си гол в срещата направи 2:2. Шоуто продължи и веднага след това Давид Писаро от Рома бе точен за 3:2. В 42-а отново той изпорти дузпа. През втората част Лукарели в 71-а минута от дузпа изравни.

С гол на Валери Божинов в 72-а минута, Парма победи Аталанта у дома в друг мач от днес.