Локомотив София спечели \"железничарското\" дерби, Славия и Пирин не си вкараха

16:58
Локомотив София победи трудно Локомотив Мездра у дома с 2:1 в мач от поредния кръг на "А" група.

В 23-а минута Исмаил Иса от гостите откри резултата след пас на Табаков. В 45-а пък Дарко Савич бе изгонен. Почивката дойде при гол преднина за тима на Войн Войнов, но през втората част столичните "железничари" се вдигнаха на щурм и успяха да изравнят. В 53-а минута Димо Атанасов центрира, Линков сгреши и топката се озова във вратата му. Мартин Камбуров за пореден път се превърна в герой за своите в 65-а минута, когато отбеляза победния гол. В 85-а минута и Мартин Кавдански получи червен картон за груб фаул.

Славия и Пирин Благоевград завършиха 0:0 в друг мач от днес.

И двата тима имаха добри шансове да си тръгнат с трите точки, но в крайна сметка двубоят приключи без победител. В 65-а минута Борислав Георгиев от "белите" бе изгонен, а в 89-а и Вили Вуцов по традиция бе пратен на трибуните.