\"Уейн може да подобри рекорда на Кристиано\"

09:07
Сър Алекс Фъргюсън остана много щастлив от вчерашната победа на Манчестър Юнайтед с 4:0 над Милан. Шотландският специалист похвали Уейн Рууни, който вкара два гола, заявявайки, че е възможно топстрелецът на "червените дяволи" да подобри рекорда на Кристиано Роналдо, който през сезон 2007-2008 отбеляза 42 гола за тима.

"Представянето ни след почивката беше великолепно. Бързият гол, който вкарахме, пречупи Милан. След това играхме прекрасно. Когато успеем да подържаме такова темпо, е много трудно някой да ни бие", споделя Фърги пред "ITV спорт".

"Както е тръгнало, Уейн може да надмине рекорда на Кристиано", споделя специалистът.

Както е известно, Рууни вече има 30 гола във всички турнири, а до края на сезона има доста време.

"Честно казано, за мен няма никакво значение с кого ще играем на четвъртфиналите", каза още сър Алекс.