Юнайтед разнебити Милан и го изпрати от \"Театъра на мечтите\" (видео)

23:34
Манчестър Юнайтед разби Милан с 4:0 в 1/8-финалния мач реванш между двата отбора от Шампионската лига.

Така с общ резултат 7:2 английският шампион отстрани италианския гранд и продължава в следващата фаза.

Уейн Рууни отбеляза два гола за успеха на "червените дяволи", а третото попадение бе дело на Джи Сунг Парк. Българският нападател Димитър Бербатов остана на пейката и се появи на терена в 66-а минута.

Въпреки офанзивния си състав, "росонерите" изглеждаха леко объркани на "Олд Трафорд" и Уейн Рууни в 3-а минута можеше да открие, но би покрай гредата. В 6-а пък Гари Невил пробва шут, който обаче мина над вратата. След това и Неманя Видич с глава би в аут.

Гостите, които предвид резултата от първата среща трябваше по-настоятелно да търсят гола, бяха сериозно притиснати и в 13-а минута Юнайтед заслужено откри резултата. Невил центрира перфектно и Рууни с глава вкара за 1:0 в полза на английския шампион.

Милан веднага опита натиск и Пирло стреля към Ван Дер Саар, но въпреки неубедителната намеса на холандеца гол не падна. Надмощието на "росонерите" продължи твърде кратко и "червените дяволи" отново установиха контрол над мача. До края на полувремето не се случи почти нищо интересно, срещата се развиваше на сравнително бавни обороти, а гостите нямаха идея как да стигнат до гол.

Манчестър реши всичко в началото на второто полувреме, а голмайстор отново бе Уейн Рууни. Милан съвсем свали гарда и в 59-а минута Парк отбеляза трето попадение за "червените дяволи". В 66-а Димитър Бербатов замени героя за домакините Уейн Рууни.

До края двубоят просто се доиграваше, а Дарън Флетчър в 88-а минута заби последния пирон в ковчега на "росонерите".

Ето и стартовите състави на двата отбора:

Манчестър Юнайтед: Ван Дер Саар, Невил, Фърдинанд, Видич, Евра, Флетчър, Парк, Нани, Скоулс, Валенсия, Рууни

Милан: Абиати, Тиаго Силва, Бонера, Янкуловски, Абате, Амброзини, Фламини, Пирло, Роналдиньо, Бориело, Хунтелаар

Видео от мача вижте ТУК!

Antikiller
11.03.2010 15:51

TiSiLuD ама вие и до там няма да стигнете *wink* *joking*

TiSiLuD
11.03.2010 13:01

Абе еи смешници малки Като отидете на финал какво? да не мислите че ще спечелите.. вие сте пални отрепки целият ви отбор.Крепи ви само 1 Шрек които няма гол извън наказателното поле.Колкото до "Осминареал" много се радваите че ги отстраниха защото щяха да ви разпилеят ! *lol*

gamer_XT
11.03.2010 10:12

Вчера четеох коментари на какви ли не глупаци - мача е 2:0 за Милан , 3:0 за Милан - хора добре ли сте Манчестър тая година е на финал

plamen_milan
11.03.2010 01:26

аве няма какво да размисляш!резултата е показателен.
най-сетне видяхме какво е това нещо театър на мечтите,за което вината си е предимно в нас.
ще видим какво ще става лятото ама като гледам берлускони как е занимарил отбора не очаквам нещо добро но дано да развърже кесията.аз като фен предпочитам някой друг класен защитник да вземат

nachoss
11.03.2010 01:21

Искам първо да честитя победата на всички фенове на Юнайтед, които обичат със сърцето си отбора. Едно голямо БЛАГОДАРЯ на мочетата, които днес излязоха да играят футбол, не да се защитават и да пазят резултата от Милано. И второ, да покажем уважение към Милан, наистина не харесвам този отбор, но все пак и той е дал нещо на футбола. Glory, Glory Man. United!!! *beer*

manunited666
11.03.2010 01:12

Даже сега като се замисля ... едно на Рони , едно на Хунтелар , едно на Индзаги и 3 удара от дистанция на Пирло , Бекам и Фламини.

11.03.2010 01:10

Gilardino1 какви положения имаха Милан бе ? В началото 2 положения и после 2 удара от далече а другите 2-3 положения бяха при резултат 3-0.За какви положения и късмет бълнувате не ми е ясно.Като в първия мач.30 добри минути за Милан пред първото полувреме и ги направихте шампиони на галактиката.

kalvera
11.03.2010 01:05

каде са сега миланистите и типстарите да видим 2 ката ахахахахха *wink* пален смях *devil*

Gilardino1
11.03.2010 00:57

По-смешното е , че тоя късмет си прае т....к с нас...И в тоя мач имахме добри положения , но не влиза пустата топка и тва си е *evil*
Догодина само Неста и Пато да играят и ще има 3:0 again *joking* *lol*

11.03.2010 00:33

По смешното е , че така как е тръгнало , Юнайтед май ще се изредат на цялата Серия А ... Рома , Интер а сега и Милан.Догодина и Юве.

gutito1964
11.03.2010 00:27

много добре реал довиждане следваща седмица и челси довиждане мисля че сме във финала 100%

11.03.2010 00:25

А за Юнайтед ги нямаше Гигс и Карик а даже при излизането на Руни , Скоус и Невил и Юнайтед пак им вкара гол.Просто Юнайтед си ги би с лекото.Мач на ходом.

beckham_07
11.03.2010 00:19

Честито на всички които обичат и бяха за ЮНАЙТЕД тази вечер.За пореден път "Театара на мечтите" доказа името си с феноменален футбол.Много се радвам от начина по който играхме,класата и качествата които демонстирахме.Дано да играем така в по-голямата част от мачовете до края на сезона и накрая да се поздравим поне с още една титла!!!!!!! *devil*

11.03.2010 00:08

Стига сте говорили глупости , че Милан играл с резерви или , че половината отбор били контузени.Липсваха само Неста и Пато.След влизането на Зедорф , Индзаги и Бекам пак нищо от страна на Милан ... Руни , Скоус и Невил излезнаха и пак им вкараха гол.Просто Юнайтед ги разнебити и общ резултат 7-2 ... май е достатъчно показателно.

biznesmen
11.03.2010 00:03

Зеедорф , Пирло , Дида, Фавали , Янкуловски ,Одо , Хунтелаар, да си заминават лятото и на техните места да идват Джеко(сигурен) Ернанеш и един Клиши или подобен с неговите характеристики

10.03.2010 23:51

поздрави за по-възпитаните фенове на МЮ
Много жалък милан *sad* аз го отдавам на неопитноста на Лео макар че и с Карло сме взимали 4ка.
А за юнайтед най сетне успяха да отстранят
и то с разгром на можеби най-трудния им съперник.
Празнувайте,сега ви се е паднало

Jurka5
10.03.2010 23:49

Преди мача чувах прогнози от рода 1:3 за Милан.. *lol* *lol*

biznesmen
10.03.2010 23:48

Тос Леонардо малумен ли е недъгав ли е незнам.Разбирам , че половината отбор е контузен ама второто полувреме да играеш с 1 чист защитник е направо самоубийство.Чак се чудя как МЮ вкараха само 4 гола . Леонардо учи се брато пффф.Божеее още немога да го проумея ще слага само 1 защитник и то срещу отбор като МЮ тцтц няма такъв чесно.

xforcee

Дано да не играят така и срещу моят любим отбор Ливърпул,че лошо ни се пише! Честита победа на Ман.Юнайтед

martinkata2003
10.03.2010 23:47

Честито на всички.Направо им показахме как се прави.Сега се прехвърлям на новините за Осминареал,че да видя там как са им увиснали гагите. *lol*

BoBi_Levskara
10.03.2010 23:45

Празнувайте днес фенове на Ман. Юнайтед *party* .Днес чупихме каръка срещу най-неудобния ни протвиник в Европа.Върнахме си го тъпкано за онова 3-0.Рууни феномален.Най-сетне има справедливост.Айде Манчестър Юнайтед шампиони сме ! *beer*

poisoh
10.03.2010 23:42

И кво стана дървото Парк, Флечер и великолепния Руни взеха мача, този, който е високо, че не ни вижда 25 мин. гледа мача от близо. Съра не може да разчита в този важен мач на Бербатов. Има талант, но трябва и тичане.

fitnesche

и тъпите Реал хахах яко яко *beer* Лион муаххх

forsberg
10.03.2010 23:41

даа даа ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА МАНЧЕСТЪР , А ЗА МИЛАН нямам коментар *lol*

geni_kris

Тое с конската усмивка много си верваше ама 4 дебели в дупето получи.Ако небеше тоя гипсирания от сигурно щеше да е 5.Нема по смешни от МИЛАН ЕИИИИ *lol* *lol* *party*

fitnesche
10.03.2010 23:40

Тъпия типстър и компания 2ъка го ръгнали хахахаа смещтни сте .ххаахаахаха *lol*

chanev92

Ето в този мач може да коментирате колко сме зле. Тук определено безспорно ни надиграхте на всяко едно ниво, за разлика от 1 мач. Евала, честито

patoka
10.03.2010 23:39

Титуляри vs резерви , но това не е оправдание .Нищо догодина повече.

narkomana
10.03.2010 23:05

Абе те тия Милан всякаш бяха излезнали само с Роналдиньо ! *lol* Те тия Милан немат никва защита аба за Халфовеете те по на 34 години 1-динствено в нападение могат да направат Нещу !! Много АМа Много Слаби МИЛАН ТРАГЕДИЯ ;x:x;x *thumb_up* *beer* *angry*

MISTERIY
10.03.2010 23:03

footskater_sam незавиждай а си помисли кво ще стане ако се разиграе целия отбор а не само Рууни *lol* Купата е наша *party*

footskater_sam
10.03.2010 22:56

Уейнчестър Рунайтед тва 1 човек да е целия отбор мн странно ми изглежда..

Ginekologa
10.03.2010 22:52

тва беше милан изгърмя 1% за 2-3 ако стане нещо но ме съмнява *wink*

zinatop_71
10.03.2010 22:50

Как може Съра да пусне това дърво Парк, а нашето момче да го държи на скамейката?! *angry* *angry* *thumb_down*

Man_Un_Fen_92
10.03.2010 22:46

"patoka" - нали толкова ги хвалите 4е са с класа над ман4о ... и каде е тази класа , само пирло показва не6то ... роналдинио незнае каде се намира ... на хунтелар му куца играта ... Янкуловски съ6то ... сме6ници ... не са като СКОЛС И ГИГС !!! давайте ман4естър ... искам поне 3 гола *devil*

Katsarov

Големият липсващ е Сеедорф,аре опрепвергаите ме разбирачи

Jurka5
10.03.2010 22:44

biznesmen,четирима титуляри?!Да не би Рони,Бориело,Амброзини,Тиаго Силва,Абиати,Пирло,Янкуловски и Фламини не са титуляри и не играят в мачовете в Италия?Май са повечко от 4-ма.Единствените,които липсват са Пати и Неста!!!

Katsarov
10.03.2010 22:43

Кво бием резервите ли ?Те Милан имат ли титуляри бе момче? Тва не е оня Милян от преди 10 години я по-адекватни мнения моля ви се!

biznesmen
10.03.2010 22:41

patoka братле остави ги фенчетата на МЮ да се радват.Вижда се че Милан имат само 3-4 титуляри в отбора си всичко друго е резерви.Ясно е че отпадат ама не се кефете толкова .С този състав и Левски ще бие Милан.Резервен състав резервен екип *lol*

Patilanec
10.03.2010 22:40

patoka на колко години си ,че говориш глупости ? MISTERIY и аз съм на това мнение, а Рууни вкарва 7ми или 8ми гол подред с глава.. наистина нещо необичайно за него *thumb_up*

Toncho0o
10.03.2010 22:39

ахаха тъжно ли ви е смешници *lol* *party* *thumb_up* *beer*

Toncho0o
10.03.2010 22:38

кво стана бе оптимистите, а ти патока яш патки бате.. ти винаги ще намериш оправдание.. по добре се скрий вместо да спориш, щото фактите са си факти

10.03.2010 22:29

може в сайта на ринг, толкова ли е трудно да свържеш 2 и 2?

Magik
10.03.2010 22:27

Probg online може ли да се гледа някъде ???

Katsarov
10.03.2010 22:24

интересно ми е Леонардо как си мисли да надиграе Ман с 3 халфа срещу 5.В центъра на терена мача е спечелен още със стартовите състави !

Ginekologa
10.03.2010 22:16

мача 99% свърши *wink* ма да изкра тоя тъп холандец не е за там да пусне индзаги аке там *sick*

Magik

MISTERIY
10.03.2010 22:07

Кво ви грее къде е бербо нали ще вземе пачките а Ман юнайтед ще разгромят милан *party* *joking*

YAYA
10.03.2010 22:05

niq1914 абре Кахраман къде е Бербо,Бербо щеше да е титуляр ама Рууни изненадващо се възтанови по-бързо от контузията,тогава на САФ плановете се объркаха и Бербо сега е резерва..

lozan_kr
10.03.2010 22:02

Бербо е много много на високо - на пейката!!!
Рууни Милан 1 - 0 *thumb_up*

nig1914
10.03.2010 22:01

къде е бербо, къде е методиев?........ *sick*

Joroo_o

Каде са феновете на Милан . ХАХАХАХА!!!! Нещастници!!!!!! щели да бият Манчестер, да ама при децата *smile*

10.03.2010 21:28

хахаха на Барби сигурно му се плаче *lol* обещаха му титулярно място а пак получи пейката *lol* Не е за тоя отбор дано да се махне скоро поне да играе някъде според мен си беше много добре в тотнам *thumb_up* FORZA MILAN *beer*

holliwood
10.03.2010 21:21

Добре ще бъде ,ако бербо влезне в 60мин. на мача и слага един гол и една асистенция към Валенсия *beer*

panda10

Успех на Мilan и това е. Надявам се тези промени в състава да са за добро... *smile*

ShefkaTa
10.03.2010 21:20

и аз тва се чудя за Валенсия, Парк и Нани, ако наистина такъв е състава все пак след малко ще разберем, как ги е наредил САФ, Карик ще е голяма липса, но пък какво да се прави

ShefkaTa
10.03.2010 21:19

Пипо Инзаги бил некадърен, я хвани се удари някъде ти и в мечтите си не можеш да играеш като него, бахти смешното изказване, колкото до съставите Невил не ми се нрави много, легенда е, но вече му е време да си окачи бутонките, дано се справи все пак тоя мач, стига сте плюли такава е схемата САФ не се хвърля да вкарва голове, тоя мач е по важна защитата, успех на момчетата и дано излезнем с победа, аз съм оптимистка за тоя мач, но нека по добрия победи *smile*

Toncho0o
10.03.2010 21:16

валенсия нани и парк са по крилата а сеа са тримата в игра.. мн странно

michael_forever
10.03.2010 21:15

Дооста интересен състав и доста липсващи имена.Добре обаче че Бекъм не е титуляр защото се видя че няма желание да играе срещу МЮ.По добре фламини. Смятам да се наслаждавам на мача 2та отбора ще предложат всичко хубаво,а ако Милан успее да се класира ще съм много щастлив.Все пак са голям отбор така че защо да не отстранят Ман.Дори и с дузпи да е пак ще е сладък успех.Приятно гледане на всички дано да стане шоу като първия мач само че този път Милан да има късмет защото това не им стигна на Сан Сиро.

10.03.2010 21:13

бербатов немогъл да вкарва в ма4овете сре6ту класните отбори *erm* .. неможе да вкарва 6тот не го пускат *angry* ... дано влезе второто полувреме и да покаже не6то *thumb_up* УСПЕХ ! ... 2:1 за ман юн *devil*

patoka
10.03.2010 21:12

Ако не тая година то догодина италианските отбори ще мачкат яко в Европа.Видяхте вчера как игра Фиорентина, интер вече не са толквоа слаби , Милан играят резултатен футбол и красив, Ювентус очаквам да заигаят и те с някоя нова покупка лятото .Просто много по-различно играят италианците от преди 2 години например.

patoka
10.03.2010 21:11

Офффф Пато е извън групата ве стига сте писали като неразбирате.

Joro1914

Крайно време е да спре леката хегемониа на Английските отбори аз си мисля, че макар и трудно Милан може да продължи, а Русначе просто....никой не му завижда на Бербатов ни най малко, разбра ли какъв щал да става след края на какриерата си ? *wink*

gutito1964
10.03.2010 21:10

давай юнайтед!!!ще мачкаме довечера а бербатов го няма щото е такава тактиката на сър алекс но ще го пусне 2-то полувреме и мисля че ще бележи

narkomana
10.03.2010 21:07

те пато и Бекъм ще Влезат второто да решат мача се пак БориеЛо е по Негоден от Пипо ИндзаГи *beer* *thumb_up* аз сам за Милан според Мен ще е 0-2 или 1-3

rusnacheto

ей завистливи копеле*а през живота си няма да видите толкоз пари, колкото той изкарва за няколко месеца, къде сте тръгнали немога да разбера !!!

sasedq

Пато е контузен тапаци а Бербатката уж щеше да играе пък кво стана ? Пак пейката ....

patoka

Баси майката.Неста,Антонини , Пато и Зеедорф контузени пффф къв е тоя късмет ве .И с резервите можем да направим чудото .

Joro1914
10.03.2010 21:03

А къде е сигурния ттитуляр Бербатов се питам аз, ако е толкова във форма, защо не е в стартовия състав ,защото не им се отпада явно *lol*