Безголово равенство между Интер и Дженоа

23:41
Отборите на Интер и Дженоа не излъчиха победител в срещата си от 27-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Джузепе Меаца" завърши при резултат 0:0.

Първото полувреме на двубоя завърши без отбелязването на попадение, като ситуациите и пред двете врати бяха доста малко, а се разчиташе предимно на тактическо надиграване.

Сериозна опасното пред вратата на Дженоа създадоха "нерадзурите" в 70-а минута, когато бившият играч на гостите Диего Милито стреля опасно от малък ъгъл, но топката не попадна в целта. В 88-а минута Марио Балотели бе повален в наказателното поле на Дженоа от свой съперник, но реферът не отсъди дузпа за "нерадзурите".

След това равенство отборът на Интер продължава да бъде начало в класирането на Серия "А" с 58 точки, на 4 точки пред градския си съперник Милан. Дженоа пък е на 9-о място с актив от 39 точки.