Палермо отново измести Юве от четвъртото място

18:00
Палермо трудно надви Ливорно като домакин с 1:0 и отново измести Ювентус от четвъртото място в Серия А. Единственото попадение за сицилианците бе дело на Фабрицио Миколи в 81-а минута.

Сампдория
пък остави Лацио много близо до зоната на изпадащите. Дорианците надвиха "орлите" с 2:1 на "Мараси". Серджо Флокари откри за римляните, но с голове на Губерти и Пацини домакините постигнаха пълен обрат. Мауро Сарате допринесе за лошия следобед на Лацио, като си изкара червен картон в 78-а минута.

Болоня продължи с доброто си представяне напоследък, побеждавайки Наполи с 2:1 на "Ренато Дал Ара". Салайета откри в 7-а минута, а Адаилтон удвои в 12-а минута. Две минути по-късно Ринаудо намали резултата, но в крайна сметка домакините взеха трите точки.

Ето и останалите резултати от мачовете в Серия А с начален час 16.00 часа българско време:

Сиена - Парма 1:1

Каляри - Катания 2:2

Аталанта - Удинезе 0:0

Бари - Киево 1:0