Хунтелаар вярва в отстраняването на Ман Юнайтед

12:30
Холандският нападател на Милан Клаас Ян Хунтелаар вярва, че неговият тим може да отстрани Манчестър Юнайтед след реванша от осминафиналната фаза на Шампионска лига. "Росонерите" загубиха първата среща в Италия с 2:3, което значи, че трябва да победят на "Олд Трафорд" с два чисти гола.

"Мисля, че е възможно да победим Манчестър Юнайтед например с 2:0. Ние сме добър отбор и отново го доказахме в мача с Рома", заяви голаджията пред "Скай Спортс Италия".

"Направихме много силно полувреме срещу тях в първия мач. Важно за нас ще бъде да отбележим ранен гол и след това нещата могат да станат далеч по-лесни", каза още Хунтелаар.

Lollipopp
08.03.2010 17:53

мечтаел и незнам си какво , но в първия мач само късмета ви спаси след като негов изтрел "облиза" гредата *wink*

Bianchi
07.03.2010 15:32

От Милан съм,но мисля че шансовете са 35-65% в полза за Ман(ако не играе рууни),ако играе 20-80% това е реалността,но на най-титулуваният отбор в СВЕТА-МИЛАН само 1% му стига!Колкото за Интер слаб първи мач и добър резултат,но втория мач очаквам точно обратното и фаворита Челси да продължи с лекота

rossoner82
07.03.2010 15:00

Alcaida то във вашия мач с Челси сякаш има интрига. 90 минути в защита.. ще се нагледаме на зрелище, като в първия мач. Баси антиотбора..

Alcaida
07.03.2010 14:39

Според мен, грам интрига няма в тоя мач *wink* Ман Юнайтед продължава без проблеми, а Милан съвсем очаквано отпада от турнира *thumb_down*

patoka
07.03.2010 14:03

tsvetkov ае плс като неразбираш от футбол неговори става ли?Снощния ''пропуск'' си беше чиста дузпа.Оня Бурдисо ще му махне главата как да я изиграе ловеца като е невъзможно.

Kimi_Raikkonen
07.03.2010 13:39

е то ще е изненада ако не ги отстраним тия мангали *lol* Без Руни са просто трагични и добре че е Сколс да им бележи голове *joking*
1:3 за МИЛАН и да си одат !