Болтън излъга \"чуковете\" като гост

19:06
Отборът на Болтън постигна ценна победа при гостуването си на Уест Хям в мач от 29-я кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Ъптън Парк" завърши при резултат 2:1 за гостуващия тим.

Първият гол в мача отбеляза английският нападател Кевин Дейвис в 10-а минута, след удар с глава от близко разстояние. Само шест минути по-късно отборът на Болтън вече водеше с 2:0, след като гол вкара и полузащитникът Джак Уилшър.

Гостите останаха с човек по-малко в 72-а минута, когато за получаването на втори жълт и съответно червен картон от игра бе изгонен Тамир Коен.

Съставът на Уест Хям успя да реализира само едно попадение, което стана дело на италианския нападател Алесандро Диаманти  две минути преди да изтече редовното време на мача.